Одна людина поранена .
Поліція просто спостерігала за злочином і надала мождивість ТЦК втікти від натовпу людей які зібралися.
Ответ дляNatalia505
А як інакше? Купа людей ніколи так добре не жила, як зараз. Статки є неймовірні на війні.
Ваш вопрос,я думаю риторический.
Иначе точно можно.
Не все люди такие- тупые,ленивые моралтные уроды..
И не большинство даже.
В пост СССР, быть может; все таки сотни лет отрицательной селекции дают знать,потомки НКВД жалкие.
Я в разных странах жила,есть с чем сравнить.
Хорошо можно жить и зарабатывать и не на убийство других,просто поверьте мне.
Просто работать нужно.
А многие хотят на шару. А так не бывает- за все придётся платить.
Иначе точно можно.
И не большинство даже.
Просто работать нужно.
Ответ дляNatalia505
Сто відсотків. Але чому раптом, тих садистів стало так багато? ´Патріоти´ воюють проти жінок, які щось запостили на фейсбуці, чи лайкнули. Дають величезні терміни бабкам ватним, демонізуючи пенсіонерок. Від яких шкоди, тільки повітря занапастити. Але постріл, в живу, ні в чому невинну людину, серед біла дня, це норма?
Их не стало раптом.
Кто писал сотни тысяч доносов?
Кто отнимал зерно в голодомор?
Все свои.
Это и были их предки.
Кто писал сотни тысяч доносов?
Кто отнимал зерно в голодомор?
Все свои.
Это и были их предки.
Ответ дляNatalia505
Але ж всі ці поліцейські і тцкуни, вони живуть в Одесі, вони ходять з людьми одними вулицями і вогонь відкривають абсолютно свідомо. Де ми повернули не туди і в який момент? Що це стало нормою. Вони абсолютно свідомо можуть не виконувати накази. Але супротиву системі немає.
Так они часть системы и живут хорошо, это их звёздный час.