ДлинноНожка• 02 июля в 13:28
Засіб SPF30-50 з легким тонуючим ефектом без жовтизни
Існує взагалі такий засіб для світлої шкіри з холодним підтоном, щоб не жовтив сам по собі і не окислювався? І щоб ціна прийнятна +/- 1000 грн. Порадьте, будь ласка.
Антеліос світлий окислюється, на жаль.
Біодерма тонуючий щось з ціною перебор...
Антеліос світлий окислюється, на жаль.
Кидаю курити• 02 июля в 13:29
не знаю насколько для светлой кожи, но у меня Холи-Ленд с тоном спф 30, неплохой, легкий
ДлинноНожка
• 02 июля в 13:31
Ответ дляКидаю курити
Можете фото скинути чи посилання?
Кидаю курити• 02 июля в 13:33
Ответ дляДлинноНожка
Можете фото скинути чи посилання?
я его брала на распив у косметолога, чтоб попробовать подойдет ли.
Кидаю курити• 02 июля в 13:52
Ответ дляSo_so
Я пользуюсь Антелиос без тона, восторг. Если найдёте что-то похожее с тоном, напишите пожалуйста.
это Ля Рош? так он же и с тоном есть
Бубль Гум)• 02 июля в 14:02
Існує. 4р користуюсь. І дочка підсіла. В Ватсоні вв спф 50 Scinic . Я ним користуюсь увесь рік. Легкий тонуючий ефект.нічого не маскує. Лице з ним дорого виглядає. Для білявок. Моядочка білявка з пшеничним волрссям. Це корейський вв крем. Легусінький. Від душі рекомендую.
ДлинноНожка
• 02 июля в 14:56
Ответ дляSo_so
От якщо з тоном не знайду, то візьму антеліос без. Їх ьам наче кілька є. У Вас який?
ДлинноНожка
• 02 июля в 14:57
Ответ дляБубль Гум)
О, піду почитаю. А який тон у Вас?
ДлинноНожка
• 02 июля в 14:58
Ответ дляКидаю курити
Дякую! Зараз гляну
ДлинноНожка
• 02 июля в 15:06
Ответ дляSo_so
Такой, там есть по 15 мл, чтобы понять подходит ли
Дякую!
ДлинноНожка
• 02 июля в 15:12
Ответ дляБубль Гум)
Оцей равликовий?
Ранковий базар• 02 июля в 15:28
Ответ дляSo_so
Да, но пишут, что окисляется он
А что значит окисляется?
Извините за тупой вопрос, я вообще ничем пока не пользовалась.
Бубль Гум)• 02 июля в 20:22
Ответ дляДлинноНожка
Оцей равликовий?
Так. Там тон один. Він підлаштовується. Для світлих