А я з косою• 05 июня в 10:25

Розподіл газу в місті зона бойових дій можна не платити?

Херсон .В місті не проживаю ,бо немаю можливості .Обстріли сильні.За світло,опалення ,осбб сплачую,це все по лічильникам і розумію якщо користуєшся ,то платиш .А от розподіл рахую це вже занадто .До кого звернутися щоб скасували платежі та на законодавчому рівні це аргументувати ?
КондуктЕр тролейбуса• 05 июня в 10:27
Если есть закон, освобождающий вас, то найдите его и напишите заявление.

автор А я з косою • 05 июня в 10:28
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
От я тут і питаю є закон такий?Бо багато інфо в інтернеті ,що можна відсудити ,а закони не можу знайти .
КондуктЕр тролейбуса• 05 июня в 10:31
Ответ дляА я з косою
позвоните на горячую юридическую линию, но такого закона нет
Отчебучкина• 05 июня в 10:32
Ответ дляА я з косою
Ну смотрите, автор, подадут на Вас в суд, потом исполнительная служба поблокирует все счета. Из-за какого-то распределения газа.
Оно Вам нужно?
Та легко!• 05 июня в 10:34
Ага, спробуйте не заплатити. Відріжуть, а потім будете доводити в суді, що мали право не платити. У нас це тільки так працює, нажаль.
автор А я з косою • 05 июня в 10:36
Ответ дляОтчебучкина
Оно Вам нужно?
А де я можу стільки грошей заробити ,щоб все це сплачувати 5 років де не можу жити ,ще платити за оренду ,комунальні в іншому місті і ще харчування ,одяг,лікування і все з 0!?Це справедливо ?Хтось живе у себе в квартирі в іншому місті ,то може сплачувати .А як бути з зони бойових?
Та легко!• 05 июня в 10:38
Ответ дляА я з косою
Авторе, життя, взагалі, несправедливе.
Якщо до вас проведений газ, будуть надсилати платежі, навіть, якщо ви ним не користуєтесь.
Пластилин_Колец• 05 июня в 10:38
Так не платите и все
Чумачечая Весна• 05 июня в 10:38
Якщо ваше житло непридатне до проживання- нараховання комуналки зупиняється. У вас же квартира не в окуповано місті.
Тож ніяких пільг немає щодо сплати комуналки.
В такому режимі багато хто жие, хто платить комуналку за закриту квартиру і за оренду в іншому місті.

Тримаю свічку• 05 июня в 10:39
Ответ дляТа легко!
В Херсоне? Пусть приходят и отрезают ) в мой район даже полиция не ездит на вызовы, боятся
Та легко!• 05 июня в 10:40
Ответ дляТримаю свічку
Вони відріжуть. А за транспортування все одно надсилати платіжки будуть.
Ото буде веселуха• 05 июня в 10:42
К сожалению за розподііл мы должны платить. Я тоже из Херсона, в квартире двухконтурный котёл, я выехала в 22 году, уже скопился долг 6 тыс. Не плачу, я даже не знаю, уцелеет ли мой дом, город стирают с лица земли.
Угадайс• 05 июня в 10:44
Не сильно Я уверена что это законно поэтому за распределение газа как только оно появилось я ещё ни разу не платила ( две квартиры ) периодически звонят я пока не собираюсь платить - никто не отрезал и не подал в суд. Николаев.
Угадайс• 05 июня в 10:48
Ещё приходили платежки типо единоразовая оплата за проверку дома раз в 3 года Я так и не поняла на что. скоро я буду платить за то что работник ко мне пришёл в ботинках и форме , что я ещё должна кому оплачивать? Раньше домофоны оплачивали небольшую сумму те у которых было устройство , у меня его нет. приходят платёжки: мы пересмотрели политику мол платите.. и какую-то там сумму.. я им позвонила спросила у вас есть со мной договор какой-то мною подписанный, нет? тогда хренали вы мне это присылаете? Ну есть лохи которые молча платят
КондуктЕр тролейбуса• 05 июня в 10:56
Ответ дляУгадайс
https://www.president.gov.ua/documents/2467-vi-116...
Угадайс• 05 июня в 11:03
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Да я знаю, но там не все так просто
Отчебучкина• 05 июня в 11:06
Ответ дляА я з косою
Ну я Вам, автор, говорю как это происходит. Уже не один переселенец столкнулся с этим. Справедливо это или не справедливо, это с какой стороны посмотреть. Люди что там остались работать, тоже хотят зарплату получать за свою работу, а не рисковать жизнью за бесплатно
КондуктЕр тролейбуса• 05 июня в 11:18
Ответ дляУгадайс
Да я знаю, но там не все так просто
Что не так просто?
Знаю бакси• 05 июня в 11:27
Ответ дляА я з косою
Лічильник газу є?

Дрібка щастя• 05 июня в 11:40
Ответ дляТа легко!
Авторе, життя, взагалі, несправедливе.
Неправда. Можно написать заяву в газконтору, чтоб временно отключили подачу газа. И не будут начислять за транспортировку. У меня сейчас дом в ремонте, никто не живет, естественно. Ничего не начисляют
Та легко!• 05 июня в 11:51
Ответ дляДрібка щастя
У мене у подруги будинок після прильоту, нежилий.
Всі заяви написані, платіжки за транспортування ідуть. Після несплат приїхали, відрізали газову трубу. А за транспортування платіжки так і приходять досі.
Можливо, ще від міста залежить.
Губка Боб• 05 июня в 11:55
мої родичі, ВПО з Херсонської області, справно платять за розподіл газу, хоч там не те що хати, села не залишилося
Дрібка щастя• 05 июня в 11:55
Ответ дляТа легко!
Можливо, ще від міста залежить.
А показания передает? Газовики могут насчитывать сами по среднему
автор А я з косою • 05 июня в 12:27
Ответ дляГубка Боб
Ваші родичи напевно мільйонери ,що вистачає за все сплатити .5 років там де не живеш і ще і жити за щось с такими цінами і тарифами .
автор А я з косою • 05 июня в 12:29
Ответ дляДрібка щастя
Не думаю.В мене перебудова була будинку до війни і газ був відрізаний .Але транспортування сказали треба платити ,хоча труба відрізана .
Дрібка щастя• 05 июня в 12:34
Ответ дляА я з косою
Я недавно была у газовиков, не начисляют, нет подачи газа у меня. И рядом сидела пара, им точно так же сказали - не начисляем, если нет подачи. Как только захотите пользоваться, уже будут насчитывать
Губка Боб• 05 июня в 12:37
Ответ дляА я з косою
про мільйонерів не смішно, вони прості люди і залишилися без всього, живуть зараз за державною програмою в одному з миргородських санаторіїв безкоштовно, це для пенсіонерів на два роки така можливість, так що в цьому економія, а як не спачувати все, що нараховують, відшкодування на житло не буде навіть розглядатися, і то зараз при сумлінному оформленні всіх документів і надскладній, але виконаній повністю за протоколом процедурі відеофіксації зруйнованого майна в зоні бойових дій вони отримали лише одну четверту частину обіцяного
Фіфачка• 05 июня в 12:56
Не совсем поняла тему. У меня доставка газа 8грн в мес стоит. Или вы о чем-то другом?
Тримаю свічку• 05 июня в 16:11
Ответ дляОто буде веселуха
У меня части квартиры уже нет, шикарный вид на Днепр открывается ) и это ещё одна из самых более-менее целых в подъезде.
А начисления продолжают...
Ото буде веселуха• 05 июня в 23:11
Ответ дляФіфачка
У вас одна газовая плита, а у меня двухконтурный котёл , там другие начисления.