Некомильфо• 04 июля в 18:38
Франція - четверта країна, яка буде рятувати укр чоловіків
Франція офіційно виступила проти звуження критеріїв захисту для українських чоловіків призовного віку. Наприкінці червня 2026 року Європейська комісія дійсно запропонувала подовжити тимчасовий захист для українців до березня 2028 року, але із суттєвим обмеженням: не надавати автоматичний статус новоприбулим чоловікам віком від 23 до 60 років та військовозобов´язаним жінкам, які за українським законодавством мають бути мобілізовані та не мають дозволу на виїзд.
Франція: Стала найбільш затятим опонентом введення обмежень для чоловіків серед країн ЄС. Французька сторона наполягає на збереженні повноцінного гуманітарного захисту для всіх категорій біженців без винятку.
Іспанія: Також висловилася за збереження чинного механізму в повному обсязі. Міністр внутрішніх справ Іспанії наголосив, що всі громадяни України мають залишатися захищеними у всіх країнах ЄС.
Угорщина та Словаччина: Традиційно заявляють про готовність приймати чоловіків, які уникають мобілізації, мотивуючи це небажанням примусово повертати людей у зону бойових дій.
Українська влада вважає, що ці країни суттєво знижують обороноздібність країни рятуючи український ресурс.
Таракашечка• 04 июля в 19:52
Ответ дляВсе і одразу
Україна не може плодити апартидів(людей без громадянства).Про це є міжнародний договір, учасником якого є Україна з 2013 року.
Для того щоб звільнили від українського,Україна повинна була мати гарантію,що ви отримаєте інше.Або вже мали його.
Ну здравствуйте. В Украине двойное гражданство разрешено
Просто звязда• 04 июля в 19:52
Ответ дляРоза в вазі
А що заважало раніше про це подумати? Якщо ви претендует на громадянство, то явно ще до початку війни виїхали. Чому не можна було заздалегідь продовжити? Чому неповнолітні діти не приняли присягу разом з батьками?
Ми отримали у 2023 році всією родиною. Мій укр. паспорт закінчується в наступному році і десь валяється в документах. Сім´я поробила заздалегідь. Діти та жінки без проблем можуть поновити. Люди живуть одним днем а потім бідкаються
Я не претендую на громадянство, бо знаходився в Україні. Але в мене частина сім´ї за кордоном, деякі навіть до війни виїхали. Навіть якщо про ту ж Францію, там далеко не простий шлях до отримання ВНЖ, а потім громадянства💁♀️ люди цим займаються. Але щоб при цьому була можливість відмовитися від українського - як таке можливо?
Роза в вазі• 04 июля в 19:52
Ответ дляБарабасиха
Діти мають український паспорт, який дійсний 4 роки , і для отримання громадянства після 18 їм теж потрібен діючий український паспорт
Хай подають до 18 разом з батьками. Це набагато легше. Кажу з власного досвіду
Барабасиха• 04 июля в 19:53
Ответ дляРоза в вазі
До 18 років у Франції це не передбачено, діти отримують перші документи лише після 18
Бабайко• 04 июля в 19:53
Ответ дляПросто звязда
Неможливо, навіть жінкам і дітям. Знаєте для чого прийняли закон про множине громадянство?
Роза в вазі• 04 июля в 19:54
Ответ дляПросто звязда
Від українського ви не відмовитесь. Просто якщо отримаєте інше — живіть по ньому
Просто звязда• 04 июля в 19:54
Ответ дляБабайко
Влада його прийняла в першу чергу для себе💁♀️
Таракашечка• 04 июля в 19:55
Ответ дляПросто звязда
Это точно
Все і одразу• 04 июля в 19:57
Ответ дляБарабасиха
Значить в них різна кваліфікація. Бо якщо корпорація дасть різну зарплату людям з однаковою освітою і кваліфікацією і лише за національністю, то буде мати багато проблем
Там не дурні сидять. Звичайно що не за національністю. Там купа різних лазейок. Було навіть таке, що ми з австрійцями виконували абсолютно одну й ту ж роботу, але для австрійців зробили окремий відділ, в якому і були більші зарплати.А нам так і сказали - якщо ви не згодні, то просто не буде продовжено контракт.
Є також корпоративні надбавки за так би мовити ’відданість корпорації’ за кожен рік там певний процент.І ті хто працює там багато років,законно отримували більше ніж ми.
Бабайко• 04 июля в 19:57
Ответ дляПросто звязда
Не зовсім. Це щоб не відмовлялися і після війни. Особливо це стосується країн, які не вимагають відмови. Знаєте скільки будуть відправляти людей, коли будуть подавати на вихід, а їм будуть говорити: ваша країна не вимагає, значить до побачення.
Посудомойка• 04 июля в 19:57
Ответ дляБегущаяпо
заставят их пахать на заводах своих-это просто дешёвая рабочая сила и всё
Ужас!! Кошмаррр! Работать нужно!
То ли дело гордо и потужно сдохнуть в посадке донецкой области за интересы еврейской шайки??
Вхаха,ботяра
Барабасиха• 04 июля в 19:59
Ответ дляВсе і одразу
Логічно, що той хто працює багато років чи в іншому відділі - отримує більше. Я вам пишу про людей на ідентичних посадах. Я сама нараховую зарплату, нема жодної різниці за національністю
Дама_с_караваем• 04 июля в 20:00
Ответ дляПосудомойка
Ужас!! Кошмаррр! Работать нужно!
Вхаха,ботяра
Странно, а русне за интересы питерского гопника нравится сдыхать в донецких посадках . Почему?
Таракашечка• 04 июля в 20:00
Ответ дляВсе і одразу
И при этом вы не разрывали контракт и вас все устраивало. Так же и остальные
Все і одразу• 04 июля в 20:00
Ответ дляТаракашечка
И? Вам не дали?
Я не захотіла лишатись,не моє.В 17му відкривався український підрозділ, я одразу вирішила їхати назад Зараз працюємо, все добре. Після війни взагалі повно планів.
Посудомойка• 04 июля в 20:00
Ответ дляДама_с_караваем
Вопросы,к русне,шуруй на их форумы и узнавай
Посудомойка• 04 июля в 20:01
Ответ дляПросто звязда
Ну хай Україна дасть можливість відмовитися від громадянства, та й все. Відмовився і ніхто ні до кого немає претензій
Таракашечка• 04 июля в 20:02
Ответ дляВсе і одразу
Вот. А люди, которые выехали, хотят остаться. Работают, переходят потихоньку на рабочие визы и дойдут до гражданства. Назад уже никто не хочет.
Все і одразу• 04 июля в 20:02
Ответ дляБарабасиха
І знову ви не в темі. При наявності іншого громадянства , неможливо зараз відмовитися від українського
Зараз ні,бо війна.
Раніше можливо.Від 2+ років займало
Барабасиха• 04 июля в 20:02
Ответ дляВсе і одразу
Зараз ні,бо війна.
Раніше можливо.Від 2+ років займало
Питання про зараз і майбутнє. Раніше не було такого маразму в Україні
Таракашечка• 04 июля в 20:03
Ответ дляВсе і одразу
Зараз ні,бо війна.
Раніше можливо.Від 2+ років займало
Так а как тогда вы предлагаете лишиться этого гражданства?
Бабайко• 04 июля в 20:04
Ответ дляДама_с_караваем
Ну зачем Вы так про Сталина . Всё таки такую войну выиграли . Ну так что, что не было никаких броней, хоть 10 детей имей, а уж по уходу за инвалидами тем болен. Нквд гнало загран отрядами на ноль. Зато ж победили фашизм ! И рашизм победим !
Ви ментальна русня, якщо захоплюєтесь тими методами, а ще про якусь декомунізацію в Україні говорять. За які цінності тоді війна.
Ніякої перемоги не буде
Роза в вазі• 04 июля в 20:10
Ответ дляТаракашечка
Чем вам мешает украинское? Живите по второму гражданству, в чем проблема? Я живу в Германии по паспорту Венгрии, например. Украинский уже и не помню, где.
Всюду в ЕС и мире мы граждане Венгрии. Украинцы только в Украине. Но она мне не нужна. Ехать туда не собираюсь даже после войны.
Все і одразу• 04 июля в 20:05
Ответ дляТаракашечка
Мова йшла про те, що Україна не може звільнити від українського, якщо в людини немає іншого. Тобто зробити людину апартидом.
В Україні їх доречі декілька тисяч,і в них спеціальні паспорти.Але це здебільшого біженці з інших країн,які скасували їм громадянство,і вони не бажають приймати українське.
Ксерокопия ночи• 04 июля в 20:06
Ответ дляПосудомойка
Ужас!! Кошмаррр! Работать нужно!
Вхаха,ботяра
Вона ще забула за тарілку супу і що матка випаде (мабуть, для чоловіків треба щось інше їм придумати)
Дама_с_караваем• 04 июля в 20:06
Ответ дляПосудомойка
Так я как раз по адресу вопрос задаю . Ты ж мечтаешь об оккупации. Поэтому мужчины, которые воюя останавливают оккупантов тебе не понятны . Ты считаешь, что они воюют за власть, а они воюют против оккупации своей страны, своего города, области .
Ты ж не считаешь, что совок воевал против гитлера исключительно за интересы сталина ?
Таракашечка• 04 июля в 20:06
Ответ дляРоза в вазі
Мне вообще не мешает )) Второе гражданство получить еще надо.
Посудомойка• 04 июля в 20:06
Ответ дляДама_с_караваем
Нахуй
Ботам не подаю
Таракашечка• 04 июля в 20:08
Ответ дляВсе і одразу
Но второе гражданство надо получить. Я вам который раз уже пишу - есть условия для получения гражданства в других странах.
Таракашечка• 04 июля в 20:08
Ответ дляДама_с_караваем
Как там Константиновка?