Некомильфо• 04 июля в 18:38
Франція - четверта країна, яка буде рятувати укр чоловіків
Франція офіційно виступила проти звуження критеріїв захисту для українських чоловіків призовного віку. Наприкінці червня 2026 року Європейська комісія дійсно запропонувала подовжити тимчасовий захист для українців до березня 2028 року, але із суттєвим обмеженням: не надавати автоматичний статус новоприбулим чоловікам віком від 23 до 60 років та військовозобов´язаним жінкам, які за українським законодавством мають бути мобілізовані та не мають дозволу на виїзд.
Франція: Стала найбільш затятим опонентом введення обмежень для чоловіків серед країн ЄС. Французька сторона наполягає на збереженні повноцінного гуманітарного захисту для всіх категорій біженців без винятку.
Іспанія: Також висловилася за збереження чинного механізму в повному обсязі. Міністр внутрішніх справ Іспанії наголосив, що всі громадяни України мають залишатися захищеними у всіх країнах ЄС.
Угорщина та Словаччина: Традиційно заявляють про готовність приймати чоловіків, які уникають мобілізації, мотивуючи це небажанням примусово повертати людей у зону бойових дій.
Українська влада вважає, що ці країни суттєво знижують обороноздібність країни рятуючи український ресурс.
Барабасиха• 04 июля в 20:34
Ответ дляЛюбительница
А у него уже есть гражданство другой страны?
Ні, ще нема, є резидентство, запит на громадянство займає багато років
Кіна не буде• 04 июля в 20:35
Ответ дляРоза в вазі
В Украине никак. Племянник дал 9000 долларов и вышел тропами.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3858315-4#9... тогда как это понимать ?
Любительница• 04 июля в 20:36
Ответ дляБарабасиха
Неможливо відмовитися від українського від початку війни
Вы сначала получите гражданство другой страны
Барабасиха• 04 июля в 20:36
Ответ дляЛюбительница
Все одно неможливо відмовитися , хоч 10 отримати
Любительница• 04 июля в 20:37
Ответ дляБарабасиха
Запрос на само гражданство, если оно вам положено, занимает пару месяцев
Барабасиха• 04 июля в 20:38
Ответ дляЛюбительница
Отримання громадянства у Франції займає 2-3 роки очікування, це ще при швидкому розгляді, залежить від регіону
Любительница• 04 июля в 20:38
Ответ дляБарабасиха
Умиляют такие, у вас нет гражданства другой страны и нет оснований для отказа от украинского. При этом вас беспокоит не вопрос получения нового гражданства, а отказ от имеющегося
Кіна не буде• 04 июля в 20:39
Ответ дляЛюбительница
У меня есть другое гражданство, как отказаться от украинского будучи в Украине ? Стать Миндичем ?
Барабасиха• 04 июля в 20:39
Ответ дляЛюбительница
Так неможливо відмовитися, навіть якщо є інше громадянство.
Бабайко• 04 июля в 20:40
Ответ дляЛюбительница
Неможливо зараз відмовитися від українського. Говорю вам по досвіду. Укази не видають і не підписують, і не будуть це робити в майбутньому.
Роза в вазі• 04 июля в 20:43
Ответ дляБарабасиха
Ви зовсім не розумієте процедури. Дитина не може отримати інше громадянство без українського паспорта, а з виготовленням українського паспорта для хлопців постійно нові приколи. Ще реальний випадок мого родича, який 15 років живе за кордоном. Подав робити новий внутрішній в 45 років в Україні якраз перед війною. З відомих причин забрати його вже на зміг. Зараз в нього закінчується закордонний , але зробити він його не може без цієї ід картки, яка чекає його в Україні. І виготовити нову теж не може, бо попередня не отримана
Я якраз таки дуже добре розумію. Ми пройшли через це. В 16 років хлопець в консульстві може зробити на 10 років. Ви ж говорили за неповнолітнього спершу. Якщо він має паспорт на 4 роки, бо робив його до 16, і той ще дійсний, то ніщо не заважає подати йому на другий. Це дозволено законом. З приводу дорослого: хай звертається в консульство та пише заяву на пересилку та отримання в консульстві. Ну стане він там на облік, то й що? Силою його не відправлять, не депортують.
Барабасиха• 04 июля в 20:42
Ответ дляРоза в вазі
Йому 12, має постійно 2 діючих паспорта , але враховуючи тенденції, я не знаю , що буде за пару років з паспортами для хлопців. Дорослий вже звернувся, чекає пів року хоч якоїсь відповіді. Паспорт теж от от закінчується і виходить, що людина, яка багато років офіційно прожила за кордоном, стане нелегалом без паспорта
Любительница• 04 июля в 20:42
Ответ дляБарабасиха
Если у вас есть основания, то это занимает пару месяцев. Вы пишете о годах, которые предшествуют получению этого самого гражданства, а не сроках ожидания паспорта после запроса. Речь идёт о сроках получения после запроса, после подачи документов на гражданство
Барабасиха• 04 июля в 20:43
Ответ дляЛюбительница
Ні, у Франції саме очікування рандеву для отримання громадянства займає пару років, навіть якщо у вас ідеальне досьє
Бабайко• 04 июля в 20:43
Ответ дляЛюбительница
Після подачі це теж займає декілька років. Ніхто за пару місяців не видає.
Любительница• 04 июля в 20:44
Ответ дляКіна не буде
Будучи в Украине абсолютно никак и это логично и верно. При наличии другого гражданства вы постоянно проживаете в Украине и это ваше основное гражданство
Роза в вазі• 04 июля в 20:45
Ответ дляБарабасиха
Ви забігаєте дуже вже наперед з сином. Дорослий так, проблема. А з малим не розумію,яка проблема? То ще купа часу, війна вже може закінчитись.
Кіна не буде• 04 июля в 20:45
Ответ дляЛюбительница
Так я не хочу жить в Украине...
Любительница• 04 июля в 20:47
Ответ дляБабайко
Нет не занимает, занимает пару месяцев. Речь не о получении румынского или болгарского по корням.
Любительница• 04 июля в 20:46
Ответ дляКіна не буде
Так я не хочу жить в Украине...
Так при этом вы живёте именно в Украине.
Барабасиха• 04 июля в 20:48
Ответ дляРоза в вазі
Ой ні, час біжить дуже швидко, війна вже 5 рік, тому безглуздо надіятися на якісь покращення в найближчі пару років
Бабайко• 04 июля в 20:50
Ответ дляЛюбительница
Про австрійське можу сказати. Ніхто після виконання вимог не видає за кілька місяців, а декілька років.
Барабасиха• 04 июля в 20:48
Ответ дляЛюбительница
Тема про Францію
Роза в вазі• 04 июля в 20:49
Ответ дляКіна не буде
Так я не хочу жить в Украине...
Есть тропы, есть Тиса. Осталось собрать деньги и найти, кому их дать.
Роза в вазі• 04 июля в 20:50
Ответ дляБарабасиха
Але ж ви себе так з‘їсте, накручуючи.
Кіна не буде• 04 июля в 20:50
Ответ дляЛюбительница
Так границы же закрыты...
Таракашечка• 04 июля в 20:50
Ответ дляБарабасиха
Моему 14. Не могу взять термин чтоб сделать ID карту, так как нужно активировать подпись в дии. А там пишут это не вы и не распознает мое фото. И так пол года уже. В службе поддержки разводят руками.
Любительница• 04 июля в 20:51
Ответ дляБабайко
Беженцам сложно выполнить все условия и мало кто из них получит гражданство. Другие категории получают гражданство через пару месяцев после запроса и подачи документов
Кіна не буде• 04 июля в 20:51
Ответ дляРоза в вазі
Да много чего есть, отрезать себе ногу, руку и т.д. Это не варианты, почему страну можно покинуть только так ?
Барабасиха• 04 июля в 20:51
Ответ дляТаракашечка
Я дочці так і не змогла активувати дію