Хвігура мічти• сегодня в 13:33

Питання до тих хто за кордоном. Ви б зараз їхали в Київ?

Бо я щось боюся. Питання чи їхати з дитиною відпало давно. Я тепер вже й сама боюся. Розумію, що раніше смерті не помреш. Але щось я не хочу такого досвіду. Вже другий раз прилітає на нашій вулиці, люди живі на щастя, але їхати мені страшно щось
Молчалка• 1 час назад
Ответ дляКаРаКаТиЦа
вот вы пример поехавшей, при чем не важно где
пшл на йух, мр -зь

КаРаКаТиЦа• 1 час назад
Ответ дляМолчалка
пшл на йух, мр -зь
вы с белгорода такая нервная?
Кудрі кручу сама• 1 час назад
Планировала на август. Отложила.
На октябрь теперь смотрю.
Но уже о поездке с ребенком и не думаю. Воет, что хочет бабушку увидеть. Но увы.
Ловлю капці• 57 минут назад
Я на канікули хотіла в середині липня дитину відправити до бабусі і тихе село під Києвом.
Сьогодні бронь відмінила бо береженого Бог береже. Зрозуміло, що від усього не застрахуєшся, але своїми ж руками брати це і робити-дурість як на мене.
Ми зараз в Австрії

*на соціалі не сиділа. З перших днів гребу сама на кухні помічником. Робота-адіщє, але я незалежна!
автор Хвігура мічти • 53 минуты назад
Ответ дляЛовлю капці
Ми зараз в Австрії

Та чого ви виправдовуєтесь? А я сиділа, і працюю тепер на роботі, яка подобається, і ще збираюся освіту отримати за рахунок німецьких платників податків. Бо в цьому світі як виявилося кожен за себе
Ловлю капці• 48 минут назад
Ответ дляХвігура мічти
Щоб не отримати проклять в свою сторону!
Писала вам, а прилетить мені.

Автор, якщо просто ностальгія-не їдьте! Якщо дійсно: документи/лікарі чи хворі батьки тоді звісно куди дітися
Дую на вітер• 46 минут назад
Нет. Но мой дом в Украине не Киев
С тех пор, как выехали, в Украину больше не ездили.