Почалося, Україна бомбить Сибір: вперше оголошено повітряну тривогу на території Новосибірської області, — росЗМІ
Це понад 3000 км від кордону України
Комент з ТГ 💯
А Енгельс, Енгельс 2, оленью, дягілево не можуть дістати, коли там тушки , як мінімум по пів дня чекають до вильоту? А брянськ, курськ, шаталово, ахтарськ теж ні? А як то так? Знають, що привезли металолом, розвантажили, готують пуски, готують пуски і що???
Це я так розумію шоу з обіцяного примушення до миру раші за 40 діб
А по факту отаке примушення:
❗️Світла не буде зовсім, як і води, все буде знищено, зараз насувається колапс: сьогодні всі 30 балістичних ракет влучили в цілі, окрім тих, що вдарили по будинках. Якщо так продовжиться, то рашисти можуть зруйнувати всю нашу інфраструктуру, — радник міністра оборони Флеш
Ситуація зараз для нас дійсно дуже погана, якщо крилаті ракети і дрони майже всі збиваємо, то балістичні ракети за останні дві атаки майже не збивалися. Уявіть, що відбувається з об´єктами, куди прилітає ’Іскандер’ з бойовою частиною у понад 500 кг, а таких +- ракет вночі прилетіло 30. І це ще зараз не морози, якщо війна не закінчиться до зими, то під час холодів буде треш, бо ситуація з ракетами проти балістики критична не тільки у нас, а взагалі у всього Заходу.
Путін відчув слабке місце і буде бити далі, терором вимагаючи поступок, а ракети для ППО нам наші союзники давати з власних складів не поспішають, тому поки ситуація буде погіршуватися. Не нехтуйте тривогами, спускайтесь до метро, підвалів будинків або хоча б паркингів, бо від балістики дві стіни не врятують
Ответ дляThe best offer
Комент з ТГ 💯
у меня текст был бы из одних матов в печали, а теперь от радости.
выгребайте, братья! пусть земля вам будет стекловатой.
Ответ дляThe best offer
А по факту отаке примушення:
Срочно всєм убояться
Ответ дляThe best offer
А по факту отаке примушення:
А ви ж і посилання на джерело дасте?