Вся така шо куди там• сегодня в 04:37

Как думаете, как бы сейчас все было, если бы в 2022 Украина сразу сдалась?

Как все было бы в Украине, как бы выглядело это все?
И в целом лучше или хуже, чем сейчас?
Зробіть вибір:
вже голосів: 294
Было бы лучше
Было бы хуже
кнопкодав• 1 час назад
Ответ дляЗолота орда
Есть же пословица, худой мир лучше доброй войны
А ще, нажаль, є такі вислови
«Той, хто обирає ганьбу замість війни, отримує і ганьбу, і війну.»

«Якщо не хочеш воювати сьогодні, завтра доведеться воювати на ще гірших умовах.»

Пуки-куки• 1 час назад
Ответ дляЕлькиПальки
Так подивіться на населення Європи для початку. Одні й ті ж цифри населення, тобото контроль народжуваності є. Та останні програми розвитку цих країн гляньте
Ви думали Україна просто вступить у Євросоюз без ціни?! А на рахунок 20% територій - фіни теж стільки ж втратили, але побудували країну гідно, одні укриття яких більш ніде немає по Європі.
Так шо зарано ви тут кричите про вили
А в Україні було 37-42, а зараз 22-25 і буде де менше. Нафіг така ціна потрібна. Жодні території, майно чи якість зовнішньо-політичні прагнення не варті життів. І Україну в ЄС не візьмуть.
Киця-бриця• 1 час назад
Ответ дляПуки-куки
Як було б, то ніхто не знає, але всі бачать, як вже є і буде ще гірше. І будь-який мир краще хорошої війни.
война не бывает хорошей. когда пуйло напало оно хотело хорошо Украине сделать?
сейчас когда пуйло отказывается завершить войну и каждый день бомбит украинские города оно хорошего хочет?
дураку понятно что мир лучше войны. но пока пуйло так не думает война будет идти дальше.
Киця-бриця• 1 час назад
Ответ дляЯ натуралка
Відкрийте мені кордон і зрадістю поїду з цього концтабору. А ле ж ні, чоловікам та синам тільки одна дорога - ховатись або здохнути. Особливо якщо ти не олігарх і в тебе нема грошей купити інвалідність.
а вы мужчина?
кнопкодав• 1 час назад
Ответ дляЗавжди з рушником
Вот именно, они просто остались живы, и все у них нормально.
А чеченці?
Пуки-куки• 1 час назад
Ответ дляКиця-бриця
Головне щоб і Зейло думав, а то всі умови йому не так.
Киця-бриця• 1 час назад
Ответ длякнопкодав
А чеченці?
а мариупольцы?
ох уж этот рай в представлении рашки: всех убить, город превратить в пыль, а потом построить новые дома организовать праздник народного единства для выживших и вылезших из подвалов и вот оно, счастье!
ЕлькиПальки• 1 час назад
Ответ дляПуки-куки
Ну ви це точно не передбачите. Інституції в країні гнилі, одна соцслужба чого варта. Через 20 років населення буде більшим. Питання в іншому - країна буде змінюватися чи знов на два стільця сяде після такої війни.
Киця-бриця• 1 час назад
Ответ дляПуки-куки
когда вас бьюьт в ухо а вы защищаетесь вас все равно будут бить в ухо, даже если вы опустите руки и подставите ухо.

КучМала• 59 минут назад
Ответ дляЛюблю Украину
Откуда я знаю?
Есть только знакомые в оккупированом Запорожье - живут как и жили до войны
Йо.нуте. Запорожье это Украина
Люблю Украину• 58 минут назад
Ответ дляАноним ФЕЯ
Навіщо в конституції закріпили український, який мають розвивати на рівні з російським?
Языки развиваются когда их используют. Конституция подразумевает, что если есть потребность - люди могут на нем говорить. Если потребности нет - никто не заставляет.
Как в Украине с румынским языком - если на Закарпатье люди на нем говорят и поэтому есть классы на румынском языке, но одновременно я не обязана учить румынский в Харькове.
Пуки-куки• 58 минут назад
Ответ дляЕлькиПальки
Не буде більше, по всім моделям населення скоротиться. В Україні вже мало хто хоче жити і народжувати. Якщо тільки не завезти всяке сміття з Індії та Бангладешу, але це вже не Україна буде.
Я натуралка• 58 минут назад
Ответ дляКиця-бриця
а вы мужчина?
Я жінка у якої є чоловік призивного віку. В моєї сестри два сина призивного віку. В другої сестри сина запхали в бус поки він гуляв з собакою біля дому, кинувши собаку біля під´їзду. Ті тварюки навіть зателефонувати дружині не дозволиили, щоб пса з вулиці забрали. Через тиждень ’учєбки’ на нулі, він же ж досвідчений вояка тепер.Так що мені є за чиє життя переживати.
ЕлькиПальки• 58 минут назад
Ответ дляЗавжди з рушником
Там еще будет война, вы наивны как двери
Пуки-куки• 57 минут назад
Ответ дляКиця-бриця
Побутові ситуації не підходять для політики.
КучМала• 57 минут назад
Ответ дляМорковна
Чому УКРАЇНСЬКИЙ сайт не блокує цих курв? 😡😡😡😡
КАЦАПИ, коли до вас дойде НЕ ХОЧЕМО МИ ВАС, ТВАРІ! ЖИВІТЬ У СЕБЕ!
Вы писали в СБУ? Я одно письмо ещё в 21м отсылала. Как темы про сэсэсэр каждый день были. Давайте опять писать. Пусть проверяют и хозяев и модераторов
Сердючка• 56 минут назад
Ответ дляЯ натуралка
Це ви дура. Людим простим було б краще і це факт. Чоловіки були б живі, людей не ловили б як звірів вулицями. А на якій мові розмовляти більшості начхати. І страшилками про рашку вже нікого не злякати. Бо там прекрасно люди живуть при карлику, працюють, відпочивають, за кордан їздять. а ми тут як в клітці. Демократія, бля. В труні я бачила ту українську демократію. Подавіться нею, диванні патріотки та польські воячки на халявних грошах..
Браво!
КучМала• 56 минут назад
Ответ дляЯ натуралка
Так ехайте. Они без вашей юбки над головой хоть вздохнут свободно
Луковая• 55 минут назад
Ответ дляФлюорография гуся
В фсб ще заяву напиши, як тебе абідєлі, пастрадавша.
Так шо там? Когда на фронт? Или ты патриотка только на форуме под анонимом?

Люблю Украину• 55 минут назад
Ответ дляДелайКак_Я
я в шоке с тех, кто пишет, что было бы лучше... я живу в Киеве, никуда уезжать не собираюсь, но если бы в 22 году Украину сдали, то я бы моментально уехала.
Еще в январе 22, до начала войны, кто-то писал, что у плешивого есть план на 100 лет ссср (т.е. к декабрю 22 года) восстановить подобие ссср. Я тогда так смеялась. А теперь не смеюсь. Уверена, у него такой план и был. Украина бы пала, а это 40 млн. Плюс беларусы. Центральная Азия бы сама сдалась, а кто не сдался, то новая армия была бы многомиллионной (у украинцев бы точно никто не спрашивал хотят они воевать или нет). Классно бы жили, что тут сказать
вы теряли кого-то из-за войны?
вы готовы отдать свою жизнь, жизнь своего мужа, брата или детей за Украину?
Я натуралка• 55 минут назад
Ответ дляКучМала
А ваші в же в окопах без вашої спідниці? Чи ви сама з окопу вєщаєте?
Сердючка• 55 минут назад
Ответ дляКучМала
На нуле надышатся, да?
КучМала• 54 минуты назад
Это пздц. Админы алё! Снимайте анонимов
Радість моя• 54 минуты назад
Ответ длякнопкодав
А ще, нажаль, є такі вислови

Це ви вислови ’великих’ в соцмережах прочитали?)))
Люблю Украину• 53 минуты назад
Ответ дляКучМала
Йо.нуте. Запорожье это Украина
Запорожская область?
Сердючка• 50 минут назад
Ответ дляДелайКак_Я
Это лишь ваши предположения,которые диктует вам ваша нестабильная психика,чтобы оправдать весь тот пиздец, который происходит в нашей стране.
Сердючка• 51 минуту назад
Ответ дляКучМала
Это пздц. Админы алё! Снимайте анонимов
Не справляешься з адекватными мнениями,не хватает аргументов?
Киця-бриця• 49 минут назад
Ответ дляПуки-куки
почему? Вы не поняли как перенести логику?
ДелайКак_Я• 48 минут назад
Ответ дляЛюблю Украину
вы теряли кого-то из-за войны?
теряла. И у меня нет уверенности, что я не потеряла бы их, если бы в 22 году Украину бы сдали
Радість моя• 48 минут назад
Ответ дляКиця-бриця
а мариупольцы?
Ні, щастя-це понаставить війських обїєктів, виробдництва та склади серед густонаселених пунктів, зробив людей живим ’щитом’, а потім горлати що кацапи мирне населення бомбить! Це злочин! І ви знаєте хто злочинці! Не говорячи як тцкашники пряцюють, тай поліція з ними ж. То чим та рашка гірша???