Твоя подружайка• 08 июля в 08:11
ФОП 1 група
Підскажіть будьласка ,де подивиться реквізити для оплати війскового збору в електроному кабінеті ?
Твоя подружайка
• 08 июля в 08:19
Ответ дляКрию матом страшно
Ви ще жодного разу не платили?
вже бачу ,дякую . Перший раз так
Твоя подружайка
• 08 июля в 08:20
Підскажіть ще ,не видно ЄСВ платежа в кабінеті ,куди звертатися чи який запрос зробити ?
Голена блондинка• 08 июля в 08:22
Изменили реквизиты с этого месяца, будьте внимательны, не отправьте деньги по старым реквизитам.
Твоя подружайка
• 08 июля в 08:24
Ответ дляГолена блондинка
Дякую,так в кабінеті уже нові
Твоя подружайка
• 08 июля в 08:24
Ответ дляГолена блондинка
Рву и мечу• 08 июля в 08:53
Ответ дляТвоя подружайка
Коли платили та як?
Голена блондинка• 08 июля в 09:25
Ответ дляТвоя подружайка
Якщо в Електронному кабінеті платника податків не видно платежу з ЄСВ, перш за все сформуйте «Запит про стан розрахунків з бюджетом» (форма J/F1300207) у розділі меню «Заяви, запити для отримання інформації». Також варто перевірити дані безпосередньо у реєстрі Пенсійного фонду України.
Нижче наведено покроковий алгоритм дій для перевірки та вирішення проблеми:
1. Який запит зробити в Електронному кабінеті
Щоб отримати детальну виписку з інтегрованої картки, виконайте наступні кроки:
Авторизуйтесь на сайті Електронного кабінету платника податків за допомогою КЕП (кваліфікованого електронного підпису) або Дія.Підпис. Перейдіть до розділу «Заяви, запити для отримання інформації».Створіть та надішліть Запит про стан розрахунків з бюджетом (форма J/F1300207).
Зазвичай відповідь у вигляді Витягу надходить протягом кількох хвилин. У ньому перевірте стан за кодом платежу 71040000 (ЄСВ для ФОП).
2. Чому платіж може не відображатися?
Затримка зарахування:
Кошти можуть іти до Держказначейства протягом 1–3 робочих днів.
Помилка в реквізитах:
Перевірте платіжну інструкцію. Якщо реквізити або код виду сплати (має бути 101) вказані неправильно, гроші зависають на незрозумілих рахунках або автоматично повертаються назад.
Правило подачі річної звітності: Суми ЄСВ офіційно ’лягають’ у картку і списуються системою лише після того, як ви подасте річний звіт з ЄСВ (Додаток 1 до податкової декларації). До цього моменту сплачені кошти можуть висіти як переплата.
Технічний збій: Іноді дані просто некоректно підтягуються в систему.
3. Перевірка стажу в Пенсійному фонді
Оскільки сплата ЄСВ безпосередньо впливає на ваш страховий стаж, перевірте факт надходження коштів через державні портали:
Авторизуйтесь на вебпорталі електронних послуг ПФУ або у мобільному застосунку «Пенсійний фонд».
Сформуйте довідку ОК-5 або ОК-7. У ній ви побачите, за які саме місяці Пенсійний фонд побачив зарахування єдиного внеску.
4. Куди звертатися, якщо платіж так і не знайдено?
Ваш банк:
Зверніться до установи, через яку ви здійснювали платіж, щоб отримати квитанцію з відміткою про виконання. Упевніться, що в призначенні платежу чітко вказані ваші ПІБ/назва та реєстраційний номер облікової картки (ІПН / ЄДРПОУ).ДПС (Податкова служба): Якщо платіж був здійснений давно, але ніде не відображається, зверніться до вашої податкової інспекції (у відділ обліку та звітності платників). Надайте їм копію квитанції, щоб вони розшукали кошти. Знайти контакти можна через Довідник податкових органів або за допомогою сервісу InfoTAX.
2. Чому платіж може не відображатися?
Затримка зарахування:
Помилка в реквізитах:
3. Перевірка стажу в Пенсійному фонді
Ваш банк: