Неместная Я• сегодня в 12:23
Вартість меду в цьому році
В минулому ми продавали по 250 грн/літр різнотравʼя . Але в цьому році бджоли не вийшли з зими, через холод. Тому зараз будемо працювати над відновленням.
Телефонують клієнти з минулих років і питають купити, але вам нас лише минулорічний залишився по 200 грн/літр. Кажуть: дорого, торгуються.
Неместная Я
• сегодня в 12:28
Ответ дляДело было давно
В нас 350 - 600 л.грн
Ну зважаючи на вартість бджолосімей, плюс тара здорожчала, а не всі повертають, ну і інші розходники, то так воно, певно, і виходить зараз
Неместная Я
• сегодня в 12:30
Ответ дляКумедний ґудзик
Ого, не знала, что мед так дорого стоит
Та зараз все дорого. Вчора на базарі: черешня -300 грн/кг (правда, величезна). Полуниця-220. 500 грн- і через день вже немає.
Кумедний ґудзик• сегодня в 12:31
Ответ дляНеместная Я
Уже подорожало. Сезонные фрукты
Неместная Я
• сегодня в 12:31
Ответ для7_кг_рыбы
Что мешает зайти на олх и посмотреть?
Там дивилася. Але, враховуючи ще й доставку, то золотий виходить
Неместная Я
• сегодня в 12:32
Ответ дляКумедний ґудзик
Уже подорожало. Сезонные фрукты
Так. Буквально за пару днів. Зате лохина вже 350-400
Міряю від одиниці• сегодня в 12:33
В Миколаєві купила 0.5 л за 160 грн, різнотрав´я.
Бачила 300 грн за 0.5 до із коріандру.Він що особливий на смак?
Неместная Я
• сегодня в 12:35
Ответ дляМіряю від одиниці
В нас такого не було. В основному: акація, ріпак, різнотравʼя, соняшник.
Часто просять липу. Але ж бджіл не привʼяжеш ) несуть всі квітки
Прагматик флегма• сегодня в 12:42
Ответ дляНеместная Я
Це де така вартість черешні? Я в четвер брала на ярмарці на Подолі (Київ) по 130 грн за кг велику і смачну.
Неместная Я
• сегодня в 12:46
Ответ дляПрагматик флегма
Вчора в Одесі на ринку. Зараз зайшла в Таврію, там по 250 крупна. Ще вчора там по 179 була
Прагматик флегма• сегодня в 12:56
Ответ дляНеместная Я
Дуже дорого у вас.
Я звернула увагу, що цього тижня прямо знизились ціни на фрукти, овочі, ягоди. Зелень я взагалі брала по 15-20 грн за пучок.
Минулорічний мед я би вже не купувала. Батьки на Хмельниччині живуть, то сусід має велику пасіку. В нього літр 200-250 грн меду залежно від виду. В Києві я бачила дорожче. Тому ставте ціну яку вважаєте за потрібне.
Неместная Я
• сегодня в 13:00
Ответ дляПрагматик флегма
Дуже дорого у вас.
Ага. Читаю вайбер групу рідного села так там черешня по 50-60 домашня.
КонФФетОшка• сегодня в 13:05
Ответ дляНеместная Я
ніхєрасє у вас базари.. В нас на лотках по 120-160 черешня, яка хоч
Неместная Я
• сегодня в 13:11
Ответ дляКонФФетОшка
Та я вчора також здивувалася дуже. Вийшли з пустими руками.
Лише кукурудза по 20 грн порадувала, бо перед цим по 40 була
Фляшка на трьох• сегодня в 13:34
У нас в Дніпрі в ЖК жіночка продає 0,5 - 350 грн, не беру, чекаю, будуть дешевші варіанти.
Скіфська пектораль• сегодня в 13:44
Ответ дляНеместная Я
Сегодня Лохина уже по 250-300, мед от 150 рапс и майский до 250-300 акация, это цены за полллитровую баночку. Киев
Скіфська пектораль• сегодня в 13:45
Ответ дляМіряю від одиниці
Кориандр мед очень вкусный, обожаю его, но у разных пасечников разный на вкус, сегодня продавали по 200 за пол литра, но прошлогодний
Неместная Я
• сегодня в 13:52
Ответ дляФляшка на трьох
Оце да.
Ответ дляПрагматик флегма
Дуже дорого у вас.
Так, дійсно, ціни знизилися суттєво. 1 л малини 50 грн, 1 л чорної смородини 60 грн і т.д. На вишню тільки ажіотаж. Відро велике 500-600 грн.
Неместная Я
• сегодня в 15:12
Ответ для9 комнат
У нас вишня сьогодні по 120 була. Малина 190/кг.
Капець, цю чорну смородину так муторно збирати, як згадаю. Але в тому році наморозила скільки, що сьогодні останню партію в компот відправила
Ответ дляНеместная Я
Дороговато. Може у нас менші ціни тому, що бажаючих купити мало. Люди потроху виїжджають. Але дивилася у місцевій групі, вишня сьогодні дорожче вже. 700 грн велике відро.