Добра, коли сита!• сегодня в 04:49
Первая пошла - Эстония
❗️Офіційно! Естонія заборонила отримувати військовозобов´язаним українцям статус тимчасового захисту, – ERR.ee
Мова про тих, хто незаконно перетнув кордон.
Муууумие• 2 часа назад
Ответ дляГомосноб
Ну про гвалтування ви чомусь написали.
Тобто знаєте про що пишете, постраждала особа.
Новини європейські бачу, кажуть араби полюбляють біленькі полохливі дупи . А хто ж захищати буде, сцикуни?
Муууумие• 2 часа назад
Ответ дляГомосноб
Сцикун тебе зробив, а краще б в газєтку завернув. Доречі, зеленський- сцикло знатне, 4 разовий ухилянт, який ніокму нічого не винен
Я вам ничего не должен’, - Зеленський
Та не сці ти так. В Африці всіх приймають.
Котомафия• 2 часа назад
Ответ дляМуууумие
Бггггг🤣🤣🤣🤣
Сцикуни нікому не винні І вам в тому числі. Бо вони сцикуни
Скажіть, будь ласка, у яких бойових операціях брав участь ваш чоловік? Яка в нього військова спеціальність? Яке звання?
Щедрик ведрик• 2 часа назад
Ответ дляМуууумие
В Африке лучше чем в Украине))
Муууумие• 2 часа назад
Ответ дляЩедрик ведрик
В Африке лучше чем в Украине))
І я про те. Тепло і комфортно. 😉
Муууумие• 2 часа назад
Ответ дляКотомафия
Шо,знов?Я ж вам в минулій темі показала вже 😁
Котомафия• 2 часа назад
Ответ дляМуууумие
Яку тему ви називаєте ’минулою’?
Ms. Откровенность• 2 часа назад
Ответ дляМуууумие
Бггггг🤣🤣🤣🤣
О, полізла жовч
Що несцикун втік захищати зельку і від того шаленієш?
Муууумие• 2 часа назад
Ответ дляКотомафия
Яку тему ви називаєте ’минулою’?
Там де ви сказали що то все фейки, фото чужої людини, чим докажете, і т. ін.
Ви у всіх темах допроси проводите?
Муууумие• 2 часа назад
Ответ дляMs. Откровенность
О, полізла жовч
То лікуйтесь, якщо у вас ’’ полізла жовч’
Щедрик ведрик• 2 часа назад
Ответ дляMs. Откровенность
О, полізла жовч
Есть ещё один вид, который прятался долгое время, потом таки его поймали, насильно отправили служить и жена начинает гордо всем рассказывать «мой в ЗСУ»)))
Там все розмивчато• 2 часа назад
Ответ дляИдууу--уууу блин
Штамп в паспорте. Если ты незаконно пересек границу, у тебя его нет
сейчас не ставят штампы. я вот только ездила месяц назад
Ms. Откровенность• 2 часа назад
Ответ дляМуууумие
Жовч у вас з переходом на особистості і на сім´ю. Вихованню не навчили.
Котомафия• 2 часа назад
Ответ дляМуууумие
Ви у всіх темах допроси проводите?
Ви мене з кимось плутаєте. Під анонімом всі одне обличчя.
Якщо не хочете писати про чоловіка, розкажіть про себе, яку військову спеціальність ви опанували за п´ять років масштабної війни? Автомат хоч розбирати вмієте?
Муууумие• 2 часа назад
Ответ дляMs. Откровенность
Я вашу сім´ю знати не знаю, і знати не хочу .
Ms. Откровенность• 2 часа назад
Ответ дляЩедрик ведрик
Були такі знайомі в Україні. Стали найбільш агресивні і спілкування скасувала з неадекватками.
Муууумие• 2 часа назад
Ответ дляКотомафия
Можу і прикладом між очей, не розбираючи 😉
Там все розмивчато• 2 часа назад
останутся другие адекватные страны пока что. нахер та эстония, там холодно, дорого и работы нет
Котомафия• 2 часа назад
Ответ дляЩедрик ведрик
Ті, хто влаштували в частині забезпечення, подалі від фронту, часто цілком задоволені службою.
Щедрик ведрик• 2 часа назад
Ответ дляКотомафия
Не всем так везёт
Котомафия• 2 часа назад
Ответ дляМуууумие
У яких частинах служите? Штуромовики чи піхота? Якщо ’прикладом між очей’, значить точно не в авіації.
Муууумие• 2 часа назад
Ответ дляКотомафия
В авіації з лопатами служать? 🤔
Ms. Откровенность• 2 часа назад
Ответ дляМуууумие
Взаємно. Тоді якого пишете, хто що буде. За собою слідкуйте і інформацію перед тим, як написати фільтрувати треба через мозок, як що він є.
Котомафия• 2 часа назад
Ответ дляЩедрик ведрик
Не всем так везёт
Це не питання везіння, тітка Фортуна зазвичай не при справах. Потрібно трохи матеріально простимулювати.
Щедрик ведрик• 2 часа назад
Ответ дляКотомафия
А ну понятно, у кого денег нет, идут на фарш
Муууумие• 2 часа назад
Ответ дляMs. Откровенность
Сцикуни всі однакові. Чуть що-накивають п´ятами і в кущі. Чи з вами щось трапиться, чи з країною,чи будь з ким.І ви про це прекрасно знаєте, бо живете з ним не один рік. 😉
Котомафия• 2 часа назад
Ответ дляМуууумие
В авіації з лопатами служать? 🤔
Не треба відповідати питанням на питання, залиште цей привілей Президенту. Де ви служите? У бойових операціях брали участь? УБД у якому році оформили?
Котомафия• 1 час назад
Ответ дляЩедрик ведрик
На жаль, найчастіше саме так. А хтось служить на Закарпатті, у курортних умовах.
Муууумие• 1 час назад
Ответ дляКотомафия
То не треба мені під анонімом питання задавати. З минулої теми я зрозуміла що то марна справа-вам відповідати.
Представтесь хто ви,відкрийтесь,і будемо далі з´ясовувати .
Байрактара• 1 час назад
Ответ дляКотомафия
Операція під кодовою назвою Потужний диван,спеціальність незламний вояка,звання молодший тиловик.