Ніколи не збрешу• сегодня в 09:51

Прочитала біографію Майкла Джексона

Тема для фанатів. Кому не цікаве його життя навіть не починайте читати.
Книга називається Життя короля. Писав біограф протягом життя Майкла.
Як і багато людей в світі я очарована ним після фільму. Тиждень плакала і передивилась всі можливі інтерв´ю і відео виступів.
Він геній, що сказать.
Але після книги мене трохи відпустило.
Все таки і він з приколами був.
Що мене в книзі просто розірвало.
Оте перше обвинувачення в розбещенні.
Таки нездорова якась поведінка була у Майкла. Може, батько і захотів нажитись, хоча нормальні батьки пішли б в поліцію, а не одразу вимагали б мільйони. Але в них був привід хвилюватися це точно.
Майкл, якому 32 роки, буквально одержимий був цим хлопчиком, котрому 12. Це нездорова дружба. Що у них могло бути спільного? Враховуючи, що він дзвонив йому ледь не щодня і годинами розмовляли. То в Неверленді, то вдома у хлопця зависали. Брав з собою в тури і дуже засмучувався, коли той не міг їхати. Зразу після концерту біг дзвонити йому. Я коли дивлюсь виступи того туру, то уявляю як всесвітньо відома зірка, яка робить такі шоу і збирає стадіони, йде за куліси і набирає 12 річного хлопця і говорить з ним. Про що? Чому він не зависає з дядьками, жінками і тд. Я не кажу, що він педофіл і в нього був секс з цим хлопчиком. Але якась закоханість чи нездорова прив´язаність.
Доречі, він ніколи не обвинувачував дитину в цих розборках з батьками (навідміну від другого обвинувачення, коли він зізнавався, що любить абсолютно всіх дітей світу, а цього малого ненавидить). Йому було так жаль, що ніби то батьки заставили дитину цю пройти через весь кошмар допитів і тд.
Майкл називав ці відносини космічними, які нікому не зрозуміть. Завалював подарунками і хотів вчити в кращих вузах і будував плани. Та що там казати. Він хотів до будинку малого крило добудувати, щоб більше бути разом, і це була ідея батька, поки він не запідозрив що нездорові відносини. І оце засинання в одному ліжку, коли в домі є інші ліжка і вже його посиійно про це питали, і він знав, що батькам не подобається. І все одно продовжував з ним спати. А коли питали про щось таке, то одразу плакав. Щнову ж таки це те, що було описано в книзі і, судячи, з оцінкою критиків, журналіст намагався бути об´єктивним і не притримуватись жодну зі сторін. Але звідки він взяв ці відомості? З матеріалів слідства, мабуть, а значить зі слів батьків. Бо я не хочу у все це вірити.
Не можу не думати про це.
Я не хочу звинувачувати в чомусь його, хто я така. Але я так не хочу вірити, що в нього були якісь такі відхилення.
В моїй голові він був кращий з кращих. І як професіонал, і як людина.
Доречі, в книзі всі відгукувалися про нього, як про дуже хорошого. З ним любили працювать і поважали його за людяність.
Скільки він помагав.
В турах він скуповував іграшки сам особисто, в номері міг всю ніч вставляти батарейки і сам роздавав їх дітям за кулісами.
І був безмежно щасливий. Що це як не безумовна любов до дітей, яка його і погубила врешті.
Далі буду розказувать ще деякі факти, які мені запам´ятались.

Лорка-хлорка• сегодня в 09:57
Удалено администрацией...

Чесно брешу• сегодня в 09:58
Тому що щоб бути генієм треба гіперзацикленість, а гіперзацикленість це вада психіки.
Дивно, що ви не знаєтп таких елементарних речей.
Мой завтрак• сегодня в 09:59
Є багато пояснень його поведінки і вони здаються логічними. Я не думаю, що він був педофілом, думаю він дійсно почувався комфортніше в середовищі дітей і просто не хотів сам дорослішати і ставати частиною цього злого дорослого світу.
З його статками та можливостями не проблема була б знайти дітей та гвалтувати їх при бажанні, але жодного такого факту не доведено
Ухахайкина• сегодня в 10:03
Був хорошою людиною і дуже любив дітей, але любив їх в різних сенсах… це очевидно.
Його перверсія не відміняє ні його геніальність, ні його добрі вчинки, але душок лишається
автор Ніколи не збрешу • сегодня в 10:04
Мати Майкла була в церкві свідки Єгови. До цього в інших церквах, але розчарувалась, що там пастирі спали з прихожанками і перкйшла у Єгови.
І Майкл з 5 років рокіу виховувався відповідно в любові до Бога.
Він вже в 20 років був всесвітньо відомим, його розривали фанати, а він мусив ходить по хатам і проповідувать Бога, стукать і просить, щоб впустили. Хтось впізнавав, хтось ні. Десь в 25 років він пркинув цю віру.
Але віра в Бога великий слід в ньому лишила. В років 20 до нього присиавали хлопці, а він розказував їм про Бога і який це гріх.
Він не признавав безобразних зв´язків і аж в 35 років втратив невинність, коли Ліза Марія Преслі стала його коханкою, а потвм дружиною.
І Ліза писала в книзі, що він був неймовірним коханцем і ніхто її так не заводив.
Хоча багато хто думав, що він асексуал взагалі.
Жаль, що їхній шлюб розпався. Можливо, зовсім інший був би його кінець.
Обоє стверджували що продовжували ще довго любити один одного.
Цікавий ще факт, що дружина ніколи не бачила його без макіяжу. Він лягав нафарбований і вставав раніше, щоб встигнути накласти свіжий макіяж. Міг годинами фарбуватись і виходив до неї вже з нафарбованими губами, накладними віями, стрілками.
Один раз Ліза встала раніше і в нього була істерика, що вона побачила його з розмазаним макіяжем
Тролю як можу• сегодня в 10:04
Це все влада, гроші, його не збуджували ті, кого він міг просто відчпікати, діти- це заборона, єдине, що він не міг купити, цей плід найсолодший. Те, що він збоченець- це зрозуміло
автор Ніколи не збрешу • сегодня в 10:05
Ответ дляЛорка-хлорка
Удалено администрацией...
Не думаю, що багато захоче читати.
І це ж не художня книга. Ви про що?
Для будь якого фаната чим більше деталів знаєш тим цікавіше.
Це я по собі знаю.
При чому спойоери взагалі....
автор Ніколи не збрешу • сегодня в 10:07
Ответ дляМой завтрак
От мені теж в це дуже хочеться вірити.
Але, повірте, всі деталі його поведінки з тим Чендлером, які описані на сторін 50, такі дивні. Все не описать. В мене волосчя шевелилось
Лорка-хлорка• сегодня в 10:08
Ответ дляНіколи не збрешу
Не думаю, що багато захоче читати.
І це ж не художня книга. Ви про що?
Це я по собі знаю.
При чому спойоери взагалі....
При тому. Ви дійсно не розумієте?
Взагалі через таких ’фанатів’ відомим людям нема життя. І в труси залізуть, жодних кордонів

автор Ніколи не збрешу • сегодня в 10:08
Ответ дляМой завтрак
Я теж схильна думати, що міг поза маєтком в тих же островах епштейна знайти собі втіху і ніхто б не прикопався
Мати драконів• сегодня в 10:08
и зачем вам ковыряться в грязных трусах мёртвого артиста?

’Тиждень плакала і передивилась всі можливі інтерв´ю і відео виступів’.

это что-то психическое.
Звезда в шоке• сегодня в 10:08
Ответ дляНіколи не збрешу
Лиза ни разу не ответила на вопрос, был ли у них вообще секс.
И не понятно, почему вы не можете называть вещи своими именами и педофила - педофилом, даже, если он талантливый танцор и певец. А кто то успешный бизнесмен, но там можно сказать - извращенец, педофил, а тут не можно?
Извращенцы везде
Mary_40• сегодня в 10:08
Л.бил детей, сам былжоверчивый как ребёнок. Звонить это ж не сексуальные жомогаьндбства.могои бы попросить не звонить,вместо этого решили денег срубить. Может увидел себя маленького в нем. Он очень любил детей, не в плане сна а конечно, и с пресли развёлся из за ее о каза родить хотя бы одного,уговар вал
Mary_40• сегодня в 10:09
Да что же такого не здорового любить маленьких детей? Кто то животных любит вон бриджи боржоми тоже везде лезет защищать их, но она не занимается с ними сексом
Звезда в шоке• сегодня в 10:13
Ответ дляMary_40
Ой, да, 30 летнему мужику любить именно мальчиков и спать с ними, что же такого нездорового
автор Ніколи не збрешу • сегодня в 10:10
Ответ дляУхахайкина
Саме так, якийсь післясмак чи як ви пишите душок лишається все одно.
На цій темі вони і з дружиною розійшлися. Врна намагалась його образумить, що це дивно виглядає. Він жонатий вже возив підлітків в тури, для чого?
Або з хлопчиками міг просто рванути в Париж на вікенд і жити в одному номері. Вже жонатий.
І це він вже знав, що його підозрювали і велося слідство таємне
Mary_40• сегодня в 10:11
Ну бывает. Парень на работе очень хотел ребёнка, плакал как видео с родившимся племянником показывал. Дочку сотрудницы прямо как видел кидался игрался поднимал. На дне рождения как папа прямо был, мамаеему не нравилась по характеру, она и старше его,муж ч командировке был. Ну бывает когда своих нет а хотяь привязывается к чужим
Зоряний Шлях• сегодня в 10:12
Ответ дляНіколи не збрешу
Всё ещё рыдаете? Или попустило?
КАПСЛОЧНИЦА• сегодня в 10:13
Не видела фильм, но видела давно документальный. Там было тоже самое, что вы описали

автор Ніколи не збрешу • сегодня в 10:14
Ответ дляЛорка-хлорка
При тому. Ви дійсно не розумієте?
Удалено администрацией...
Звезда в шоке• сегодня в 10:14
Ответ дляMary_40
Да, да, и спят с ними вместе. Такие милашки
автор Ніколи не збрешу • сегодня в 10:15
Ответ дляМати драконів

это что-то психическое.
Бо ви не попали на цю гіперфіксацію і вам не зрозуміть. А сотні тисяч попали після фільму. Цей феномен не пояснить
Зоряний Шлях• сегодня в 10:15
Ответ дляНіколи не збрешу
Удалено администрацией...
Вы не заблудились? Тут пишет кто хочет и что хочет. Не нравится - идите в личную переписку в вайбер.
Зоряний Шлях• сегодня в 10:16
Ответ дляНіколи не збрешу
Малохольные разве что попали в эту вашу гиперфиксацию.
автор Ніколи не збрешу • сегодня в 10:16
Ответ дляЗвезда в шоке
Извращенцы везде
Це не правда. Для чого ви це пишите, якщо не знаєте. Ліза прямо розказувала це в інтерв´ю Опрі і в книзі описала
Зоряний Шлях• сегодня в 10:18
Ответ дляНіколи не збрешу
Какие ароматные трусы. Вы прямо их все перенюхали с упоением.
автор Ніколи не збрешу • сегодня в 10:19
Ответ дляMary_40
Я теж хочу вірить, що йому просто треба було турбуватись про когось більше за інших і він запав на цього Чендлера.
Але ви не читали всієї історії. Його поведінка правда виглядала дуже дивно. Він їхав в тур і прощався з дитиною і плакав, що він з ним не їде. Обіймав, цілував в щоки.. і там багато дивного розказано. Все одно це ненормально що з ним пів року відбувалось в цій дружбі
автор Ніколи не збрешу • сегодня в 10:20
Ответ дляЗоряний Шлях
Всё ещё рыдаете? Или попустило?
Вже попустило
Mary_40• сегодня в 10:21
Ответ дляУхахайкина
Да блин сколько было учителей воспитателей в интерната в сср которые любили детей ну вот любили как кто то животных любит. Что они невинные не злые, отвечают сразу искренне любовью за подарок игрушки.
автор Ніколи не збрешу • сегодня в 10:21
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Це ви про Залишаючи Неверленд?
Я неберу до серйозу цей фільм, як і друге слідство, де явно просто гроші здерти захотіли