Сама собі лікар• сегодня в 12:47

Чоловік ображається, що через срач не хочу везти дитину до родичів

Дівчата, ситуація.
Є родичі чоловіка, хороші добрі люди насправді. Живуть в селі.
Моє дитинство теж частково пройшло в селі, мені це все дуже близько, і природа і навіть допомога на городі, з цим вайбом я росла і коли десь відпочинок в селі мені це в радість.
Але з дитиною до них відмовилась їхати через епічний срач.
Щоб ви не думали, що я така вся принцеса якій не угодиш, короткий опис:
В них біля 10 котів, минулого разу парочка була вся в лишаях. Ці коти лазять і по вулиці і по кімнаті, все в шерсті. Лежать по столах, по диванах.лижуть посуд. з вулиці в хату всі ходять взуті, коти лазять, собаки 2 великі заходять коли хочуть.
Кіт може залізти на стіл і взяти з людської тарілки, це взагалі не проблема. Сідають їсти - коти лізуть лапами на стіл, час від часу їх ганяють.
На столі з посудом тут же відро з помиями, їм так зручніше скидати все з тарілок.
Постіль просто чорна. Вся в шерсті і плямах. Запах відповідний. Про рушник я мовчу. Помила руки і витирала об себе, бо було гидко взяти. Дядько зайшов взяв тарілку і пішов там розводити отруту прискати сад. Потім приніс поставив в умивальник до решти посуду.

Тітка нарізала сиру свинину, тут же відрізає хліб і намагається дати дитині.
Пішла почесала лишайних котів і прийшла продовжила різати салат.
Я звична до простих умов, але отаке мені дуже гидко.
Вони не старі люди, можуть дати собі раду, інші діти приїздять в гості, але прибиранням і елементарною гігієною якось не паряться.
По незнанню минулого разу я поїхала і прозріла, бо не розуміла куди і покласти дитину. І де сісти, щоб там не валялись коти в лишаях.
Зараз дитина старша, всюди лізтиме бо цікаво, і я хз що там робити. Мені неприємно і я не хочу дитину в ці умови.
Чоловік ображається, бо це його родичі і вони до нього завжди тепло ставились.
Починаю пояснювати, що з дитиною неможливо там знаходитись, образа, бо я «королева». Для мене це очевидні речі, дивно що для нього ні.
Як бути в ситуації?
автор Сама собі лікар • 2 часа назад
Ответ дляПффф 100%
Ездите до своей мамы, она ж идеальна.
Моя мама не ідеальна, жива людина зі своїми нюансами, до чого тут це.
Питання ж не в тому, що це родичі чоловіка, а не мої особисті. Якби така срачевня була у родичів з мого боку, моя думка була б така ж.

Не цілуюсь з бодуна• 2 часа назад
Ответ дляШирли-Мырли
И не для окрщиков тоже
да понятно.
Но чувства окрщиков при прочтении и визуализации текста даже не берусь описать)
НаБалКоніХодять• 2 часа назад
Ответ дляПффф 100%
Ездите до своей мамы, она ж идеальна.
А Ви бачите якісь краплі норми, коли 10 котів лазять скрізь по хаті і все замизгане?
Нервогенератор• 2 часа назад
Ответ дляШирли-Мырли
Вашу тему всі уважно читали. Миші плакали, кололись... коли наступний заїзд?
?
Пффф 100%• 2 часа назад
Ответ дляНаБалКоніХодять
Навряд ли бы я стала выносить это дальше того, что увидела. Фу, на автора и похвалит и обосрет тут же.
Ширли-Мырли• 2 часа назад
Ответ дляНервогенератор
?
Давайте ви не будете прикидатися, а просто перечитаєте всі,створені вами в той період, теми
я Кукарача• 2 часа назад
Тут без вариантов, конечно не ехать.
С мужем поговорить почему ему картинка перед родственниками и желание им угодить важнее вас и вашей семьи, тут скорее всего проблема сепарированности у него. И да, вы королева и принцесса должны быть для вашего мужа, и ваше желание закон
Чорт і Шо• 2 часа назад
У мого колишнього такі родичі були. Мені дорослій бридко сісти було десь, що говорити про те, щоб дитину завезти. Не їхала б і все. Хай ображаються. Що тут зробиш.
Повезти дитину щоб всі раді були, а потім лікувати, ну таке собі задоволення.
автор Сама собі лікар • 2 часа назад
Ответ дляПффф 100%
Фу в чому?
Ця тема не вийшла б далі побаченого, якби на мою відмову їхати я не почула дорікань, що це родичі і так не можна.
Тому написала сюди.
І так, не все в світі біле та чорне.
Вони дійсно хороші люди, зі слів чоловіка багато для нього зробили в його дитинстві, добрі, порядні.
Але срач є срач і питання в цьому.

Нервогенератор• 1 час назад
Ответ дляШирли-Мырли
Ви зараз виглядаєте дуже тупо.
СкумбріяП8• 1 час назад
Ответ дляСама собі лікар
Запропонувала самому, бо їх там чимало і до нас запросити такий двіж ну ніяк, але вони хочуть бачити дитину у них «хай гуляє», він хоче з дитиною. Сваримось через єрунду насправді, бо він і сам же бачить як там гидотно і мені образливо що мої аргументи він типу не чує
Он не хочет ссориться с родственниками ему проще обидеться на вас.
Здесь нет правды у каждого она своя.

Ищите компромисс с родственниками например едьте на один день
СкумбріяП8• 1 час назад
Ответ дляСама собі лікар
Даю чесне слово, що все описане от як є.
До гидотних дрібниць що аж смішно. Тітка витирає тарілки рушником, рушник падає на кота цього лишайного, кіт тікає, тітка йому ще надає прискорення рукою по сраці, підіймає з підлоги той рушник і тре посуд далі)
В нас в селі були сараї, кури були. От там було чистіше. Це щоб коротко максимально описати
Моя знакомая в детстве ходила к одной учительнице по англ. Там была пожилая женщина с очень специфичным запахом.
После посещения этой женщины подруга полностью мылась и стирала вещи.

Однажды они сидели занимались , по столу побежал таракан та женщина недолго думая хлопнула его рукой и раздавила по столу, подругу чуть не вырвало..
Летюча помилка• 1 час назад
Вы когда замуж выходили, знакомились с родителями мужа? Окунулись в ту среду, в которой он рос?
Он не видет ничего, что может напрягать в такой среде, поэтому Вас не понимает
автор Сама собі лікар • 1 час назад
Ответ дляЛетюча помилка
Це не батьки, він не ріс з ними. Це тітка і дядько, які багато брали участь у його вихованні, але не родичі першої лінії
Летюча помилка• 1 час назад
Ответ дляСама собі лікар
Вам придётся искать компромисс.
автор Сама собі лікар • 1 час назад
Ответ дляСкумбріяП8
Здесь нет правды у каждого она своя.

Так а компроміс у чому? Я їду у дискомфорт в місце, де я навіть поїсти нічого не зможу за день, не кажучи вже про те, щоб годувати дитину.
Мені протібно просто тинятися там навколо хати з дитиною за руку, бо зайти і присісти, помити і витерти руки, поїсти - там це все просто неможливо.
Приїхати як в похід зі своїми рушниками, готовою їжею - це образити їх теж. І всеодно лишитись не такою. То чи не простіше не їхати?
Плюс з їхнім відсутнім поняттям гігієни дитину всі полізуть обіймати, гладити, совати щось в рот, щойно випустивши з рук кота чи його гімна. Не думаю що саме так має виглядати компроміс
автор Сама собі лікар • 1 час назад
Ответ дляЛетюча помилка
Вам придётся искать компромисс.
Може помиляюсь, але мені здається в такій ситуації це клопіт чоловіка знайти компроміс. Виїхати десь посидіти, як варіант, в заклад без всякого пафосу. Пригостити їх смачненько, поговорити, побачити дитину, прогулятися з нею. Без привʼязки до їхніх столів, котів і срачів
Летюча помилка• 1 час назад
Ответ дляСама собі лікар
Ну раз, два он их пригласит. Потом ему придётся постоянно врать, почему Вы не желаете приехать в гости.
автор Сама собі лікар • 1 час назад
Ответ дляЛетюча помилка
А сказати мʼяко але чесно не варіант?
Невже кращий варіант створити дискомфорт мені, ризик своїй дитині. Напружену обстановку вдома через це, замість того, щоб відверто мʼяко і спокійно поговорити з ними. Врешті вони дорослі люди і мають очі. Невже для них буде відкриттям дізнатися, що в них вдома умови зовсім негодящі для дитини

Летюча помилка• 1 час назад
Ответ дляСама собі лікар
А сказати мʼяко але чесно не варіант?
Все что они поймут, это то, что Вы их считаете засранцами.
автор Сама собі лікар • 1 час назад
Ответ дляЛетюча помилка
То виходить, щоб вони не ображались, мені треба забити на свої почуття, на безпеку і здоровʼя дитини і їхати у цей свинарник, аби тільки ніхто не образився?
Ви ж розумієте, що там буде маса опцій образитись, якщо на те пішло?
Бо я не даю дитині гладити котика з лишайчиком.
Бо я не даю дитині їсти з помийних каструль, з яких пив собака спочатку і потім в яких вони варили це все, протираючи посуд ссаною ганчіркою після кота, що я не кладу дитину спати на це чорне заскорузле ліжко?
Розумієте ж, що приводів образитись буде ще безліч, навіть якщо поїхати і всеодно буду не така. Так нащо тоді ці ризики
Летюча помилка• 1 час назад
Ответ дляСама собі лікар
Нет, но будьте готовы к тому, что отношения с мужем будут накаляться.
Лепетун• 1 час назад
Ответ дляСама собі лікар
Фу в чому?
Тому написала сюди.
І так, не все в світі біле та чорне.
Але срач є срач і питання в цьому.
В любой непонятной ситуации делайте только как удобно и выгодно лично вам,вот и все
Шеллар• 58 минут назад
Ответ дляСама собі лікар
Автор, забийте, з висоти прожити років я переконана, що потрібно одразу озвучувати реальну причину, а то їм їсти з котячого лотка нормально, а Вам сказати правду невдобно.
Нехай ображаються разом із вашим чоловіком, зато Ви з дитиною будете без лишаїв і досвіду вживання котячого гімна.
СкумбріяП8• 34 минуты назад
Ответ дляСама собі лікар
Берите все с собой для себя и гостей едьте в гости на минимальный срок.
Ширли-Мырли• 29 минут назад
Ответ дляНервогенератор
Ви зараз виглядаєте дуже тупо.
Ви тупіше. Вас не просять, ображають та знецінюють, але ви продовжуєте старатися. Продовжуйте. Тільки не коментуйте тут кожну таку поїздку
СкумбріяП8• 32 минуты назад
Ответ дляСама собі лікар
Сочувствую вам, но наверно такое не только у вас.
Мне в принципе это знакомо.
СкумбріяП8• 32 минуты назад
Ответ дляСама собі лікар
Компромисс ищет тот кому это больше всех надо.
СкумбріяП8• 32 минуты назад
Ответ дляСама собі лікар
Прекрасный вариант
СкумбріяП8• 31 минуту назад
Ответ дляЛетюча помилка
Ну может они считают автора окрщицей..