_Астрея_• сегодня в 17:55

Любителям манго

Очень рекомендую мороженое -сорбет из манго с кусочками манго от ТМ Рудь. Продается в Сильпо. Это очень вкусно!
Любовь Калистратовна• 2 часа назад
Ответ для_Астрея_
А из чего Вы готовите? Из молока или из сливок?
Сейчас в инсте вирусится новый тренд, готовка мороженого из сладкой замороженной дыни плюс сливки. Но это я ещё не пробовала )
Моя мама часто робила сорбен з дні в морози. Гарний варіант

Любовь Калистратовна• 2 часа назад
Ответ дляВсе питаю зарання
Я до війни купувала заморожене кілограмове чисте пюре манго - ото смакота була. Оце ж його теж можна було без нічого, просто як є, заморозити по формочках і чудовий би сорьет дійсно був би - ех, пізно я схаменулася Там було і пюре, і шматочки заморожені такі солодкущі, і шматочки ананаса заморожені - все було добренне
А цього року дуже солодкущі абрикоси вродили,як мед реально, я їх на блендер і по формах - теж чудово вийшло
Ото ж. Чисте пюре... Смачне ьуоо, наче стигле холодне манго
Любовь Калистратовна• 2 часа назад
Ответ для_Астрея_
Я гляну вдома рецепт. Колись пекла я пиріг смачний, там заливка, ну попросила сина поставити ту заливку в холодильник, а він поставив в морозилки. Вершком морозиво!
Любовь Калистратовна• 2 часа назад
Ответ для_Астрея_
То можна заморозити в сезон стиглих динь, я диню сушу, а це можна і заморозити!
Teonaa• 2 часа назад
Ответ для_Астрея_
Наверное, я просто очень люблю манго )
Галони цукру і кислоти