Тушьмушьнюшь• вчера в 22:17

Надключичний лв

Таке питання, доньці майже 15 років. З 2024 спостерігаємо по УЗД його розмір структуру та все інше. Все по УЗД нормально, аналізи крові також. Щопівроку контроль, але раз в місяць стараюсь його пальпувати для контролю.
В середині червня ( місяць тому ) було УЗД лв та аналізи крові, все ок, аналізи добрі, розміри структура добрі і стабільні. Донька поїхала на відпочинок, здорова, повернулась і на дотик він став наче якийсь більший. ( До цього часу розмір стабільний по УЗД вже півтори року), може то мені просто так здається .

Але питання в чому якщо минулого місяця робила аналізи та УЗД цього лв, чи варто робити ще раз зараз. Нічого не турбує доньку, скарг немає.
Ворожу на каві• вчера в 22:19
З поверненням, а ми вас майже забули

Хтомолодець? Я!• вчера в 22:21
Треба робити по 2 рази в день, вранці і ввечері.
З поверненням!
Невже порадницям з лавочки ви довіряєте більше ніж лікарям, які це бачать кожен день?
100%• вчера в 22:22
Опять? Дочери ещё 3 года потерпеть и не поехать кукухой и можно сваливать из дому куда и к кому угодно, лишь бы мамка те узлы не лапала и не таскала на УЗИ.
Добродійка• вчера в 22:23
Наша пісня гарна нова, починаєм її знову
100%• вчера в 22:23
Интересно, а кого лапала авторша, когда донька на отдыхе была?
So_so• вчера в 22:23
Добрый вечер, дальше затрудняюсь.
Деловитая• вчера в 22:26
сериал просто про автора. Явный синдром мюнгхаузена
https://kinogoua.net/crime/677-pritvorstvo-hd-fres...
So_so• вчера в 22:27
Ответ дляДеловитая
100%, это было видно ещё из её первых тем
Сонечко• вчера в 22:30
Расходимся

Сирожено_пирожено• сегодня в 01:26
Снова накрыло? Сочувствую. К сожалению, вам никак не успокоится, поэтому идите на УЗИ. Иначе будете переживать и переживать, и переживать. Сделайте УЗИ, вам так будет спокойнее.
Сирожено_пирожено• сегодня в 01:27
Ответ дляSo_so
Вы просто не понимаете, что чувствует автор. Все кругом говорят, что надключичные увеличиваются только при плохих болезнях, конечно, автор переживает. Ее чувства поймет только тот, который с подобным сталкивался.
автор Тушьмушьнюшь • сегодня в 07:50
Ответ дляСирожено_пирожено
Вже не накриває так сильно, бо стабільність була півтори року, зараз якийсь більший здається, але донька поїхала на тиждень два ще до баби з дідом. Як повернеться і він знов буде більший ніж звичайно, то звичайно я піду з нею на УЗД, якщо ні ( може то випадково так здалось) тоді нікуди не піду
Я вже легше відношусь до того, але коли відчула що він більший, то знов тривога сил на вернулась