Ух яка ж Я• сегодня в 14:38
Колоно/гастроскопія, за що більше переживали?
Я спочатку боялась самої процедури і підготовки до неї, хоч і під наркозом, але всеодно мандраж) Я тривожник ще той)
А тут вже боюсь не так процедури(хоча всеодно боюся) як результатів( надіюсь що все буде ок
А ви що саме боялись?
Повелитель бітка• сегодня в 14:42
Що можна боятися під наркозом
Працюю у відділенні - наші пацієнти без наркозу інколи мають обидва обстеження в один день і всі живі
Клептоманка• сегодня в 14:47
Делаю ежегодно 2в1 под медсном. Немного боюсь когда жду биопсии, у меня хроника.
Ух яка ж Я
• сегодня в 14:52
Ответ дляПовелитель бітка
Що можна боятися під наркозом
Я ж написала я тривожник, є окр
Для мене морально це не так легко як іншим
Сільський ансамбль• сегодня в 14:53
А скажіть, будь ласка, трішки не по темі. Вчора робила гастроскопію без наркозу. За результати всі хвилюються. Якось зі шлунком більш-менш. Але проблема є. І тепер бажано б зробити колоноскопію. А чи КТ з контрастом не замінить ці жахливі процедуры?
Тихомандражная• сегодня в 14:54
Ответ дляУх яка ж Я
Я ж написала я тривожник, є окр
зачем вам эти обследования?
Тримбулька• сегодня в 14:55
Ответ дляУх яка ж Я
Я ж написала я тривожник, є окр
ви ж не вперше робите ці процедури, є досвід, тому менше думайте про це. Переключіться на інші справи. Все буде добре)
Повелитель бітка• сегодня в 14:55
Ответ дляУх яка ж Я
Я ж написала я тривожник, є окр
Ну так
Звісно вчора столітній балці було простіше
Повелитель бітка• сегодня в 14:55
Ответ дляСільський ансамбль
Ні
Трільчиха• сегодня в 14:56
Ответ дляСільський ансамбль
нет...увы
Тримбулька• сегодня в 14:57
Ответ дляСільський ансамбль
не замінить. КТ не побачить дрібні поліпи, ерозії, виразки, ранні стадії раку на слизовій
Ух яка ж Я
• сегодня в 14:59
Ответ дляСільський ансамбль
Ні, повірте, якби можна було б обійтися всього через КТ то на колоноскопію ніхто би не пішов))
Лікар колись казала що треба зробити КТ з контрастом І колоноскопію, без неї нікуди, нажаль
Ух яка ж Я
• сегодня в 15:00
Ответ дляТихомандражная
зачем вам эти обследования?
Є болі хронічні, права сторона живота
Були різні обстеження, лікування, але болі залишились, навіть посилились, тому вже направили на ці процедури
Ух яка ж Я
• сегодня в 15:01
Ответ дляТримбулька
Колоно вперше
Ух яка ж Я
• сегодня в 15:04
Ответ дляОбережнаЯ
Подготовки. Самое ужасное было выпить ту гадость
Вас нудило від неї?
Багато потрібно було випити? Лікар мені казав за якийсь порошок, але більш детально завтра буде розказувати
Тримбулька• сегодня в 15:05
Ответ дляУх яка ж Я
Колоно вперше
неправильно зроузміла. Я робила, чоловік робив. Нічого страшного в цьому немає. Жодних відчуттів, болей після процедури. Їсти почуть, не дуже приємна підготовка - випити розчин і бігати в туалет)
ОбережнаЯ• сегодня в 15:05
Ответ дляУх яка ж Я
Вас нудило від неї?
Оно на вкус ужасное просто. Реально рвотный рефлекс был. Еще и несколько раз в сутки.
Сільський ансамбль• сегодня в 15:10
Ответ дляУх яка ж Я
Зрозуміло. Тоді автор удачі вам. Я вчора теж так тряслась. Ноги і роки такі вже були холодні. Ледь винесла ту процедуру і почула результат. Все буде добре у вас. Принаймі ви вже знатимете, що там у вам. І не будете себе тероризувати весь час.
Заставляличка• сегодня в 15:11
Ответ дляОбережнаЯ
Вот да, это самое ужасное
Сільський ансамбль• сегодня в 15:11
Ответ дляТримбулька
Ясно. А я думала зробити те, да і не ходити на всі ці процедури
ЖующаЯКонфету• сегодня в 15:20
Ответ дляПовелитель бітка
Що можна боятися під наркозом
я думаю, що люди саме наркозу бояться и пов´язаних з ним ризиків. до того ж самі процедури можуть мати ускладнення, хоч і рідкісні. наприклад, та ж перфорація. тож хоча ці процедури пачками робляться щодня, я все ж таки розумію людей, що мають страх перед ними.
Чавонадо• сегодня в 15:33
Ответ дляУх яка ж Я
Я ж написала я тривожник, є окр
а дорого? вы в киеве делаете?
Повелитель бітка• сегодня в 15:45
Ответ дляЗаставляличка
Вот да, это самое ужасное
Можна лимон додавати
Повелитель бітка• сегодня в 15:46
Ответ дляЖующаЯКонфету
Тоді можуть без наркозу
Заставляличка• сегодня в 15:49
Ответ дляПовелитель бітка
Можна лимон додавати
Честно? До одного места этот лимон
Коханозадовільна• сегодня в 15:52
Ответ дляУх яка ж Я
Я ж написала я тривожник, є окр
А вам станет легче от того, что кто-то напишет, чего он боялся? Вы что, сразу боятся перестанете? Чушь какая..... Вы лучше над собой работайте и думайте о хорошем, вот куда больше пользы будет, чем чужие страхи собирать и примерять их на себя.....
Коханозадовільна• 2 часа назад
Ответ дляСільський ансамбль
Разные виды исследований при разных показаниях, это назначает врач!