No problems• Изменено 1 час назад
Чим краще проколоти вуха?
Пістолет, 75 чи голка? Хто чим колов дітям.
Донька просить другі дірки, перші кололи 2 роки тому, але самостійно вдома.
ЛюбимаЯНЬ• 1 час назад
Мы кололи всегда в клиниках,а не дома и в парикмахерских .кололи дочке и вторые дырки пистолетом. Сейчас хочет хрящик в ухе проколоть
И да,все зависит от профессиональности врача и санитарных условий
ФсеСама• 1 час назад
Первый раз кололи в 5 лет, в детской поликлинике пистолетом, вторую дырку в одном ухе дочь проколола в 16-ть, в тату салоне, кололи иглой. Оба раза всё прошло без проблем, всё быстро зажило.
Фрекен бок• 1 час назад
В салоне пистолетом конечно, чтобы ровно и аккуратно было. С временной сережкой из мед. стали.
ps В молодости прокалывала вторую и третью дырку сама (захотелось много мелких серебряных колечек), теперь имею гембель - они получились слишком близко друг к другу, и не все серьги удобно одевать.
No problems
• 1 час назад
Ответ дляЕдинорог помог
Дитині 5, що ви за неї вирішуєте?
Ви не бажайте обрати кращій варіант для дитини?
Единорог помог• 1 час назад
Ответ дляNo problems
Якщо дитина хоче собі другу дірку, то вона в тому віці, щоб вирішити це питання самостійно.
Я вся ваша• 57 минут назад
Ответ дляNo problems
Є досвід?
Есть опыт пистолет и игла для пирсинга
Лучше игла
13чудоСВЕТА• 46 минут назад
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Хрящ ні в якому разі не можна колоти пістолетом.
13чудоСВЕТА• 42 минуты назад
Звісно, краще колоти спеціальною полою голкою в специалізованому салоні. Раджу йти в тату салон з ліцензією до сертифікованого майстра пірсингу.
Пістолетом не колють дірку в прямому сенсі, а пробивають сережкою, яка потім залишається в вусі. Тому рана не колота, а размозженная (хз, як це українською). Почитайте про відмінності між заживленням цих типів ран.
Тому тільки одноразовою голкою в спеціалізованому салоні, кажу як медик.