Усміхайлик• вчера в 15:44

У дитини, 10 років, бородавки на стопі

Доброго дня. Порадьте, хто має успіх в лікуванні бородавок на стопі і пальцях ноги. Дитина, думаю, підчепила десь в басейні. Спочатку була 1, пішли до подолога, прижигала азотною кислотою. З першого разу не допомогло, більше не пішли, бо дитині було дуже боляче під час процедури і ще потім пекло пару днів. Потім купила розчин на основі саліцилової кислоти (педіатр порадив). Не бачу доки ефекту на цій бородавці, але бачу, що на інших пальцях ноги появилися нові. Купила новий засіб в олівці, наче ті нові стали менші, саму першу велику поки не чіпаю, бо там вже здається вона готова відпасти і кругом живе місце. Але лякає, як швидко розмножуються ті нові. Я вже не знаю, шо робити...
автор Усміхайлик • вчера в 16:16
Ответ дляКидаю курити
Наши я тоже брала не помогли , если есть возможность то лучше лазером удалить . У меня просто боялся поэтому пробовали разные методы другие
про лазер теж читала різні відгуки, не всі позитивні... але дякую

Гл. Амурная• вчера в 16:25
Ой, мене тут засміють, але мені допомогла бабка якась) я була дитиною, в мене зʼявилась бородавка на великому пальці руки, розрослась до жатих розмірів, що була на всю фалангу пальця. Скільки разів я випалювала азотом- не перерахувати, і пластирі були, і мазі і розчини. Вона навіть не думала діватись. Біля неї розрослись другі. Приїхала в село до бабусі, рідний дядько завіз до якоїсь бабки, вона там щось пошептала. Десь через місяць-два вони зникли повністю. Вже з тих пір років 20 пройшло і більше їх не було.
Медицина мені не допомогла, пам’ятаю ті муки з тим випалюванням, це такий біль був. Воно ще якраз біля нігтя було, боляче було неймовірно
Біле пальто• вчера в 16:27
Ответ дляЦідило правди
Ничего не делать. Они пройдут сами.
У моего ребенка было точно так же. И у меня тоже.
Никакие танцы с бубном не помогли. А потом прошли сами
Плюсуюсь, появились у ребенка 8,5 лет. Одну начали удалять, только замучали ребенка и кожу. В конце концов попали к хорошему специалисту, которая сказала ничего не делать, повышать иммунитет, как обычно и все само пройдет. Так и вышло
Ластовиння• вчера в 16:49
У доньки була велика на стопі. Пішли до дерматолога, вона відмовила від азоту і лазеру, сказала буде боляче і ніякої гарантії. Прописала засіб Веррукутан, мазати зранку і ввечері, не заходити за межі , через 2 тижні сама відійшла разом з коренем. Я їй дуже вдячна, бо сама раз прибирала азотом, чуть не вмерла від болю..