Колупалочка• 1 час назад
Чи є сенс йти до офтальмолога в державну поліклініку?
Я раніше до приватних ходила, але зараз, в принципі, можу й направлення взяти. Але яке в них там хоч обладнання? Особливих скарг не маю - просто вікове вже погіршення зору. Київ, якщо що.
Колупалочка
• 1 час назад
Ответ дляСуцільна зрада
В нашей есть оборудование
Тобто залежить від поліклініки?
Суцільна зрада• 1 час назад
Ответ дляКолупалочка
Тобто залежить від поліклініки?
Странній вівод конечно
Сонечко• 1 час назад
Мне удобнее в частную оборудование в любом случае лучше , качественно быстро . В гос хожу только на проф осмотры от работы , кроме как буквы по строчкам ничего нового не видела в кабинете
Пишна молодиця• 57 минут назад
Оборудование зависит от поликлиники. На Подвысоцкого 4 всё отлично, но записаться сложно. Сходите, если не понравится, то к частнику за деньги в любой момент можно пойти.
Ms. Откровенность• 6 минут назад
Ответ дляСонечко
Ви не зовсім праві. Пішла в приватну, як завжди, лікар сказала, що в мене катаракта і щоб я приходила дообстежитись в державну поліклініку , бо там обладнання сучасне і різноманітне. Пішла в державну і дійсно - там апаратів в рази більше, там вже й дообстежилась безкоштовно