Борщичок• сегодня в 15:56
Можно ли познакомить правнучку с дедом?
Создавала тут темы раньше, у деда рак легких, я недавно родила. Очень хочу чтобы увидел правнучку, но мама отговаривает ехать, типа заразится (серьезно?), но блин, это не в село ехать, два часа на машине в другой город, обычный дом со всеми коммуникациями. Бабушка тоже хочет правнучку увидеть
Зяблик протестант• 2 часа назад
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Серед науковців є думка, що деякі види раку передаються пріонами.
Від моменту зараження до початку хвороби може пройти 15-20 років.
Рак — це генетична поломка власних клітин організму, через яку вони втрачають контроль над діленням. Рак не є пріонною інфекцією і не передається побутовим чи повітряно-крапельним шляхом.