Весняний Марафон• сегодня в 11:37
Як думаєте штучний голод чи реальний буде?
Київ, Львів чи і інші області? Закупатися чи це тільки потім викинеться все, жучки з´їдять? Вже так народ налякали.
Я на хвилинку• сегодня в 14:28
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Все життя на осінь робимо запаси.
А в чем смысл, если все всегда доступно, как Вы говорите
Вчителька з мікрорайону• сегодня в 14:35
Ответ дляЯ на хвилинку
Ну так звикли, ще з часів бабусі.
Тим більше є можливість зберігати і купуємо тільки те, що їмо
Я люблю мати все під рукою, не бігти в магазин кожен раз
Я на хвилинку• сегодня в 14:36
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ну так звикли, ще з часів бабусі.
То есть себе Вы хомячите запасы, а других успокаиваете, что ничего страшного и нет смысла запасаться. Как-то двулично, не считаете?
Вчителька з мікрорайону• сегодня в 14:39
Ответ дляЯ на хвилинку
То есть в кожного своя голова на плечах, можливості фінансові і місце для зберігання.
Коли тут пишуть, щоб робити запаси, більшість пише, що немає де зберігати.
Я щороку запаси восени роблю для мене нічого нового цього року не відбувається
Жертва интернета• сегодня в 14:41
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Урожай цього року відмінний на всі овочі
Немає чого хвилюватися
Та нє. Мені тут розповідають що все згоріло, зогнило і тля поїла. Ті хто города ніколи не мав. А я помідори збираю відрами.
Жертва интернета• сегодня в 14:48
Ответ дляЯ на хвилинку
Олия и мука это не овощи. Вы же говорите, что раз овощи уродили, то можно не переживать. Значит Вы можете до следующего лета прожить только на том, что собрали этим летом. Правильно?
В 90х я роками жила на своїх запасах, в магазинах нікуя не було. А якщо з´являлось то зарплати нікуя не було. Це не кінець світу для тих хто має землю. Супермаркетів в малих містах не було в принципі. Все консервувалось. Овочі вирощували, банки купували на ринку. Цукор давали в рахунок заробітної плати, в нас працювали цукрові заводи. В мене матір консервувала одних помідор по 50 банок. Картопля була своя також.
Бриджит_Фрикандо• сегодня в 14:49
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ви б краще про таке хвилювалися
Удалено администрацией...
Я на хвилинку• сегодня в 14:52
Ответ дляВчителька з мікрорайону
«У Львові немає дефіциту, заспокійтеся вже»
«Тоді взагалі без паніки, живемо, насолоджуємось життям»
«Урожай цього року відмінний на всі овочі
Немає чого хвилюватися»
А теперь «у каждого своя голова на плечах»
Если Вы так спокойны в этом году - не делайте запасы, покажите своим примером как все отлично.
Немає чого хвилюватися»
Я на хвилинку• сегодня в 14:53
Ответ дляЖертва интернета
Вы хотите снова жить как в 90-х?
Жертва интернета• сегодня в 14:54
Ответ дляЯ на хвилинку
Немає чого хвилюватися»
Чому раптом не дєлайте? Якщо я консервую з 90х, чого раптом я маю перестати це робити? Немає значення які часи. Я варю варення і солю огірки з помідорами завжди.
Жертва интернета• сегодня в 14:56
Ответ дляЯ на хвилинку
Вы хотите снова жить как в 90-х?
Дивне запитання. А ви жили в 90х? Якби ви там були, таке дурнувате питання не виникло б. Я виживу, а у вас походу може бути істерика. Я ще дитиною навчилась це робити, виживати.В кого вже зараз паніка, краще їхати. Ви до зими себе з´їсте, нерви не залізні.
Я на хвилинку• сегодня в 14:58
Ответ дляЖертва интернета
Странные у Вас умозаключения. То, что люди выживали в 90-е или в Голодомор еще не значит, что выживут в этот раз. Время было другое, люди были другие и обстоятельства тоже были другие. Нормальный человек это понимает и не проводит параллели, занимаясь самоуспокоением
Без QR коду• сегодня в 15:00
Ответ дляЯ на хвилинку
Ви нічого не знаєте ні про 90, ні про голодомор, інакше ніколи б не поставили між ними ИЛИ
Жертва интернета• сегодня в 15:01
Ответ дляЯ на хвилинку
Це не я займаюсь самозаспокоєнням, це ви надто панікуєте через відсутність молочки в супермаркеті. Я бачила гірші часи. Саме тому зараз не бачу сенсу себе їсти, як і інших доречі. Страшно? Готуйтесь. Панікуєте? Тікайте. Готові залишатись, то беріть себе в руки і готуйте для себе план б. Як мінімум гроші.
Жертва интернета• сегодня в 15:03
Ответ дляБез QR коду
Сто відсотків. Людина виросла в нульових, без потреби виживати. Або інший варіант, батьки дбали так добре, що всі проблеми пройшли повз.
Вчителька з мікрорайону• сегодня в 15:04
Ответ дляЯ на хвилинку
Немає чого хвилюватися»
Я прстій роблю запаси, купую щоб не бігати за кілограмом крупи чи борошна
Я на хвилинку• сегодня в 15:05
Ответ дляБез QR коду
Мы еще не знаем, что нас ждёт в этот раз. По-этому я и поставила «или». Так понятнее?
Я на хвилинку• сегодня в 15:07
Ответ дляЖертва интернета
Я вообще не паникую, потому что готовилась еще с 22 года к любому варианту.
А вот такие как Вы, которые пишут «все будет хорошо, всего хватает, выживали раньше и сейчас выживем» - очень плохие люди, мягко выражаясь. Сами делаете запасы, а других успокаиваете. Ненавижу двуличие
Без QR коду• сегодня в 15:18
Ответ дляЯ на хвилинку
Це не ми, а ви не знаєте. Ні про майбутне, ні про минуле.
Маніпулювати зараз Голодомором - це дно!
Сиреневенькая• сегодня в 15:17
Ответ длянеДодекаэдр
Слушайте, даже в марте 22 голода не было и сейчас не будет, пересмотрят логистику.
в 22 году не было уничтожено большинство складов, их вообще никто не трогал тогда, и проблем с заправками не было
Сиреневенькая• сегодня в 15:18
Ответ дляВесняний Марафон
Я теж надіюсь на Юнісеф і тому подібне. Вони все можуть!!! Перевірено часом!
эти только отравы какой-то могут привезти, и ’вакцин’ бесплатных
Без QR коду• сегодня в 15:21
Ответ дляСиреневенькая
Да що ви кажете?!?!)))
Не чіпали склади і заправки???
А НПЗ хто розвалив? А черги на заправках з 5 ранку по півдня за 15 літрами не пам´ятаєте?
Де ви були у 2022, дорогенька?)
Не чіпали склади і заправки???
Де ви були у 2022, дорогенька?)
Я на хвилинку• сегодня в 15:20
Ответ дляБез QR коду
А Вы знаете что будет? Ну так расскажите.
Я ничем не манипулирую, если Вы не понимаете что такое манипуляция. Голодомор - это часть нашей истории. Урок, который мы не усвоили, к сожалению.
Сиреневенькая• сегодня в 15:21
Ответ дляБез QR коду
Да що ви кажете?!?!)))
Не чіпали склади і заправки???
Де ви були у 2022, дорогенька?)
Не чіпали склади і заправки???
Де ви були у 2022, дорогенька?)
это были временные трудности. сейчас проблемы намного серьёзнее
Без QR коду• сегодня в 15:26
Ответ дляЯ на хвилинку
Саме ви маніпулюєте Голодомором, прогнозуючи його настання тепер.
Голодомор це не урок! Це геноцид українців.
Ми про це знаємо, пам´ятаємо і боремося за те, щоб ніколи більше не повторилося.
Російська пропаганда аж зтікає з ваших ганебних дописів. Фу!
Без QR коду• сегодня в 15:25
Ответ дляСиреневенькая
Ці труднощі вже 5 рік.
Щаслива ви людина, що досі їх не помічали)
очки_ннадо• сегодня в 15:26
Ответ дляЯ на хвилинку
Вы спросили про урожай, я ответила. Да, правильно, можно пережить на том, что уродило в этом году.
Вижу, что написанное про овощи и консервацию Вы предпочли не увидеть.
Я на хвилинку• сегодня в 15:26
Ответ дляБез QR коду
Ну да, если нечего сказать, то сразу надо приплетать роспропаганду.
Как же Вы боретесь, расскажите?