Весенний Марафон• 31 марта 2014
Дівчата порекомендуйте салати та закуски на день народження
Головне блюдо буде шашлик а от що до нього прихотувати навіть і не знаю. Рекомендуйте
Аноним_975• 31 марта 2014
1.Краб.палочки+кукуруза+ананасы+майонез(салат)
2.Редиска,помидоры,огурцы
Аноним_820• 31 марта 2014
Это было, правда летом, но и сейчас тоже можно сделать: брала 3 пучка петрушки,перемалывала в блендере и 150-200г чищенных подсолнечных семечек тоже на блендер, кажется лимонный сок и на французский батончик...приправки по-вкусу.
Аноним_820• 31 марта 2014
Еще оливковое масло или какое вы любите...что-то на подобие итальянского песто
Аноним_1071• 01 апреля 2014
в нас завжди гарно йде до шашлику картопля печена в мундірах(в духовці).
або ще можна картоплину вдягнути на шомпур і по спіралі її ножем розрізати, смажити на мангалі, часто змащуючи солоною оліїєю (можна ще зелені в олію додати)