Аноним_674• 06 апреля 2014
Ви б наважились на третю дитинку?
В нас 2 діток- хлопчик і дівчинка, тобто повний комплект. Чоловік часто піднімає тему про третю дитинку, йому б хотілось ще одне маля. А мене зупиняють проблеми з здоров´ям, вік(37) ,і просто не хочеться знову проходити період пеленок. А чоловік каже, що це останній шанс, потім народжувати точно буде пізно. Як ви думаєте? Ви б наважились в 37 років на третю дитину?Матеріальний стан дозволяє.
Аноним_634• 06 апреля 2014
Ответ дляАноним_674
На рахунок поганих людей- просто не підтримуйте з такими контакт, не намагайтесь бути доброю з усіма, знайдіть комфорт всередині себе самої. На рахунок донечки- це така сама особистість , як і ви . Сприймайте іі, як окрему соціальну одиницю, а не маленьку дівчинку і не намагайтесь бути ідеальною мамою, таких не буває. Це міф. Любіть свою дитину навіть тоді, коли вона вас чимось розчаровує. І ви станете в майбутньому найкращими друзями. На рахунок депресії- ви просто перфекціоністка, любити , щоб усе було правильно, а це в житті просто не можливо.навчіться сприймати невдачі, як уроки і домовлятись з собою і все буде добре. А дитинку другу потрібно обов´язково, це я вам з власного досвіду бажаю.
Дякую Вам велике за добрі слова. Можливо колись і погоджусь на другу. мені 26. ще час подумати про друге буде. просто близьких і друзів поряд нема. переїхала до чоловіка за 700 км.
Бажаю Вам всього найкращого

Мне вот 39, три месяца назад у меня родился 4 сын (материально обеспечены)! Здоровье...да как у всех! Переживала страшно, что и как и вообще потяну ли я ночные кормления, недосыпания, когда буду успевать всех кормить ...не говоря уже о том, что нужно купить продукты и приготовить... К тому же нужно успевать и остальным мальчишкам уделять время! Страшно было первые дни! Теперь я и не представляю, как бы я могла жить без своего младшенького!!! Распорядок дня потихоньку наладился, старшие мне помогают(им 21, 11 и 8 лет). Все манюню обожают! Бывают и тяжелые дни - не спорю...но это жизнь! Но с каждым рождением малыша, мне так кажется, все не так страшно и намного легче! Опыт и практика великое, так сказать, дело!
Всякие страшные мысли лезут в голову когда планируешь беременность и когда ее вынашиваешь, а с рождением малыша в голове уже совсем другое!:-)
Ничего не бойтесь! Дерзайте если есть желание и драйв!!!
Кстати мы уже планируем еще ребенка....если Бог даст! Было бы неплохо еще и доченькой обзавестись...хотя мне, уже, без разницы кто!:-)