Выкупаная• 29 ноября 2012
Посоветуйте мужское термо белье
Хочу мужу купить белье посоветуйте чтоб действительно тепленько было. Ну и цена чтоб не заоблачная . Может ссылки есть поделитесь
https://www.kidstaff.com.ua/tema-4367820.html
якість відмінна, взяла чоловіку такі, він дуже задоволений і до тіла тканина приємна.
nata_bmart• 29 ноября 2012
дуже гарна термобілизна icebreaker
чоловік дуже задоволений кофтою. правда не встигли на інший одяг на розпродаж в чорну п’ятницю)) чекаю різдвяних. я марка важається однією з найккращих. там в складі немає поліестеру, тільки шерсть меріносів.
Выкупаная
• 29 ноября 2012
Ответ дляnata_bmart
дуже гарна термобілизна icebreaker
А когда начинаются рождественские скидки в Америке?
nata_bmart• 29 ноября 2012
я думаю, що день з числа 15 -17 грудня. в них різдво 26. до цього числа мають бути, напевно. ви собі сайт збережіть, заглядайте після цього)
Ответ дляnata_bmart
дуже гарна термобілизна icebreaker
Спасибо за отзыв! Я себе думаю взять этой фирмы. Все цену жду пониже)
nata_bmart• 29 ноября 2012
Ответ дляAnicha
))будь-ласка.
я теж вже собі вибрала пару речей)