Фекла Персиковна• 16 апреля 2014
Где купить нашивкув виде подсолнуха?
Девочки, перерыла весь инет в поисках нашивок, нужны именно в виде подсолнуха, может кто-то видел или покупает, интерессуют интернет-магазины! Всем огромное спасибо!
ПорноБелка• 16 апреля 2014
Простіше замовить вишивку.
Це не так дорого коштує, коли вам потрібно лише декілька.
Фекла Персиковна
• 16 апреля 2014
Ответ дляПорноБелка
Простіше замовить вишивку.
Дякую, а де її можна замовити?
ПорноБелка• 16 апреля 2014
Ну наприклад у нас в ТЦ сидить на арендованих 2-х квадратах дівчинка із сучасною швейною машинкою.
Приносиш ій шаблон у корелі, чи просто роздруківку на А4 - ї через півгодини забираєш вишиту гладдю нашивку.
Фекла Персиковна
• 16 апреля 2014
Ответ дляПорноБелка
Шкода, але у нас у місті такої дівчинки немає, усї швеї працюють на старих Чайках і т. д., ось і шукаю наклейку чи нашивку!
Фекла Персиковна
• 16 апреля 2014
Ответ дляПорноБелка
А вам багато ?
Може простіше самій вручну зробить аплікацію ?
Чесно кажучи, в мене руки ростуть не правильно
, навряд я зможу!
Фекла Персиковна
• 16 апреля 2014
Ответ дляПорноБелка
А вам багато ?
Хоча, дякую за підказку, може й правда варто спробувати!