Эта тема предназначена для тех, кто желает подарить что либо жителям Советчицы и для тех, кто хочет принять в дар что угодно :)
Важно!
1. БРОНЬ В ТЕМЕ, ЧТОБЫ БЫЛО ВИДНО, СВОБОДЕН ЛИ ПОДАРОК!!!
2. Лекарственные препараты покупать, продавать, менять, отдавать - запрещено.
3. Комментарии только по теме.
4. Поиск товара происходит в разделе Ищу.
Ссылка на старую тему: Давайте дарить подарки
Важно!
3. Комментарии только по теме.
Crazy_Squirrel• 21 декабря 2015
Ответ дляRozo4k@
отдам вещике в хорошем состоянии,размер С-М
якщо ще є то я в чергу)
Ой, випадково відправила, не дописавши.
Зелені кедики 27р., 16-16,5 см устілка, єдиний дефект - на фото 2 з попереднього поста
Коричневі туфельки - - повністю шкіра, устілка анатомічна, розмір 27, по устілці 16,5 см. Стан - як на фото, все робоче, порваного нічого нема.
Кімнатні тапки-мокасини Superfit - текстиль, підошва вентильована, все ціле. Єдине - треба в майстерні носки обшити. Розмір 28, по устілці 17 см.
Взуття - не на широку ногу. Бажано все - в одні руки, бо відправка - тільки Новою поштою.
І ще один пакет - для хлопчика.
Чобітки зимові Elefanten - є мембрана, все робоче, розмір 28, по устілці - 17 см
Кімнатні черевички Rohde - розмір 28, по устілці 17-17,3 см, натуральна тканина, все ціле і робоче, потрібно тільки носки обшити.
Крокси Дісней - 28 розмір, 17.5 см устілка, все робоче, порваного нічого нема
Босоніжки (Італія) - розмір 30, по устілці 18 см, шкіра і нубук, устілка анатомічна. все робоче, єдине - трохи потріпалася тканина обшивки.
Бажано забрати одним пакетом, відправка - тілки Новою поштою. Кому потрібно - пишіть в лічку.
Ответ дляЯ не на долго
І ще один пакет - для хлопчика.
Цитата:
І ще один пакет - для хлопчика. Чобітки зимові Elefanten - є мембрана, все робоче, розмір 28, по устілці - 17 см Кімнатні черевички Rohde - розмір 28, по устілці 17-17,3 см, натуральна тканина, все ціле і робоче, потрібно тільки носки обшити. Крокси Дісней - 28 розмір, 17.5 см устілка, все робоче, порваного нічого нема Босоніжки (Італія) - розмір 30, по устілці 18 см, шкіра і нубук, устілка анатомічна. все робоче, єдине - трохи потріпалася тканина обшивки. Бажано забрати одним пакетом, відправка - тілки Новою поштою. Кому потрібно - пишіть в лічку.[/citоа]
Добрий день, можна нам?=)
Ответ дляfernanda
Цитата:
Добрий день, можна нам?=)
На хлопчика вже забрали. Я сьогодні ще передивлюсь наші запаси і напишу Вам.
Crazy_Squirrel• 21 декабря 2015
Ответ дляЯ не на долго
В мене були, треба пошукати.
гляньте,будьласка,
Lady_ChokoOlate11111111• 21 декабря 2015
Ответ дляdenisova_Olga
Подарим куклу девочке 2-3года. от вас только оплата пересылки. Кукла пупс интерактивная. БУ но полностью рабочая. Пишите в личку. Кому?
можна племяшке возьм?
Ответ дляЯ не на долго
І ще один пакет - для хлопчика.
якщо ще є, то я в чергу)
Olga Kalina• 21 декабря 2015
Девочки,я к Вам с просьбой.. Вы не раз выручали...очень нужно нарядненькое платье для доци на НГ. С деньгами сейчас туго, а хочется ребенку немного праздника. Нам на рост 92 см, мы худенькие..или поменяю на что-то с моих объявлений. Буду очень благодарна)
Zhanna1982• 21 декабря 2015
Ответ дляЭстафья
Отдам мужские рубашки,размер М
Здравствуйте. Можно фото 3-4? Если еще не забрали
ЕвгенияПавлюк• 21 декабря 2015
Ответ дляCrazy_Squirrel
може хто мае іграшку-пригуна?
знаю дывчину, що продаэ
Crazy_Squirrel• 21 декабря 2015
Ответ дляЕвгенияПавлюк
знаю дывчину, що продаэ
а в яку ціну?бачу тут нові від 260грн