Кожугетовый ансамбль• 12 мая 2014

Дорогі мешканці Кідстаффу і Дорогі Адміни

Вже набридло як люди наглим образом лізуть з продажами сюди!Для цього є спеціальне місце,там де потрібно продавати свій товар!
Виходить що деякі люди по пів року чекають поки в них щось куплять,а деякі лізуть з тупими запитаннями Скажіть за скільки продати?
У вас що своєї думки немає?!Звідки нам знати скільки коштує!
я б ввела правило для усіх ,тема про продажу бан,щоб мали час подумати як оцінити річ і за скільки продати!
Хто за?
Результат:
вже голосів: 105
74 (70.48%) Підтримую
31 (29.52%) Не підтримую
автор Кожугетовый ансамбль • 12 мая 2014
Ответ дляproole
А що, якщо казати правду - то це означає вести себе по хамськи? По вашому так?
А я немала вас на увазі,правда може бути різною,просто піднести правильно треба вміти

proole• 12 мая 2014
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Так я так і висловилася, що якщо питають поради, то нічого тут страшного не має, а якщо нагло - то інша справа. Але ви щось неуважна.
Ответ дляproole
Можливо не спорю,3 поста коментую підряд от моя уважність всюди поділена )
ПМСница• 12 мая 2014
Ответ дляЛасунка
Ник вам в тему дали
да мне по фиг:)))))))))))))
proole• 12 мая 2014
Ответ дляКожугетовый ансамбль
а-а-а-а, я так не вмію. Я завжди задумуюся, щоб щось лишнє не сказати, аба не образити когось, або випадково не наябіднічати
Ответ дляПМСница
да мне по фиг:)))))))))))))
Да мне все пофигггг =)
Ответ дляproole
а я навіть обіжати нікого тут не думала і не буду,стараюсь завжди йти на уступи..
ПМСница• 12 мая 2014
Ответ дляЛасунка
И что там можно найти поиска нет, лопатить вот те 100 тем с поиском шмоток?

И в бедных мамочек никто не играет
нет:)))) он создан чтобы там можно было написать чего вы найти не можете и вам это принесли бы ’на блюдце’:)))) и кстати, чтобы там что-то найти, есть поиск, я даже в том разделе всегда нахожу то, что мне надо, за время существования задала всего 2-3 вопроса:)) тогда как остальные там и трусы с носками ИЩУТ:)))

вот то, о чем пишу - люди понятия не имеют как и для чего созданы определенные разделы, не умеют пользоваться поиском!!
Ласунка• 12 мая 2014
Ответ дляПМСница

Мда, темка перестает быть скучной, какая вам разница кто и что там ищет? Или так абы поговорить?

ПМСница• 12 мая 2014
Ответ дляЛасунка
да пусть себе ищут:)) для того раздел и создан!:))

Вы же пишите, что там ничего найти нельзя и что там поиска нет:)) а это не так
Ответ дляПМСница

там можна знайти все що завгодно головне захотіти)
Воздух в банке• 12 мая 2014
Ответ дляKatjamama
Хто не підтримує ,скажіть чому?
Тому-що я на сайті лише купую, і в ’порадниці’ дуже часто можна видивитись щось цікаве і поторгуватись. А в ’продавалці’ продавці за 10грн. задавляться, навіть якщо річ б/у.