Вже набридло як люди наглим образом лізуть з продажами сюди!Для цього є спеціальне місце,там де потрібно продавати свій товар!
Виходить що деякі люди по пів року чекають поки в них щось куплять,а деякі лізуть з тупими запитаннями Скажіть за скільки продати?
У вас що своєї думки немає?!Звідки нам знати скільки коштує!
я б ввела правило для усіх ,тема про продажу бан,щоб мали час подумати як оцінити річ і за скільки продати!
Хто за?