неДоЖиру• 04 августа 2014
ТЕРМІНОВО киньте список необхідного на схід, чоловіку повістка прийшла
Сумка с непогодой• 04 августа 2014
Ответ длянеДоЖиру
ТОЇСТЬ,ПОВІСТКИ ЇМ ПРИХОДИЛИ,А ВОНИ ПРОСТО НЕ ЙШЛИ В ВОЄНКОМАТ?ПОВІСТКИ ОСОБИСТО В РУКИ ОТРИМУВАЛИ?
Один в России с семьей, второй снял квартиру, чтобы жить не по прописке, третий отдыхает в Европе.
МошеЙница• 04 августа 2014
Ответ длянеДоЖиру
Нехай самі ідуть дбровольцями,уроди.
Вот я о том же.Не какой мед.комиссии на понт его брали,муж не дурка сказал нет и все.Так и сказал,а вы мою семью будете кормить.
alena i rita• 04 августа 2014
А вы раньше времени не паникуйте.Может поронисет:-):-)Сама вон каждый день сижу вся на иголках.Домофон отключила,дверь не кому не открыаю.пошли они в опу
неДоЖиру
• 04 августа 2014
Ответ дляСумка с непогодой
Мій чоловік теж живе не по прописці
Осторожная• 04 августа 2014
Ответ длянеДоЖиру
Мені челюсть відвисла
мені також. Дома якщо 2000-3000 грн є,а 16 точно нема
неДоЖиру
• 04 августа 2014
Ответ дляalena i rita
Я навіть в вікно не виглядаю
Сумка с непогодой• 04 августа 2014
Эти козлы не придут сегодня в военкомат. А Ваш муж идти должен. Где справедливость?
Пез Году Неделя• 04 августа 2014
Это же какие деньги нужны для обмундирования...а если нет денег, тогда как, голым идти??? Какой ужас!!!
неДоЖиру
• 04 августа 2014
Ответ дляСумка с непогодой
А немає справедливості,це просто жах.Страшно,незнаючи що нас очікує завтра
неДоЖиру
• 04 августа 2014
Ответ дляПез Году Неделя
Получається що так!
А ще по 1,5%познімати з зарплат хочуть в підтримку армії,хоча армію держава має снабжати
Пез Году Неделя• 04 августа 2014
Ответ длянеДоЖиру
Получається що так!
Та, да быстро закон приняли
с простого народа сосать по закону
Невидимка• 04 августа 2014
Ответ длянеДоЖиру
Мені челюсть відвисла
З-за того, що дорого? Чи я щось не те вислала?
неДоЖиру
• 04 августа 2014
Ответ дляНевидимка
З-за того що дорого!Держава хоче щоб наші чоловіки воювали і ще на все необхідне тисячі висмоктали собі з пальця
из желе я• 04 августа 2014
Ответ дляНевидимка
ПРЕКРАСНАЯ СТАТЬЯ
Это за пределами моего понимания
Мало того, что в мясорубку наше доблестное правительство отправляет мужчин, так еще о нормальной экипировке должен сам позаботится! Театр абсурда...
неДоЖиру
• 04 августа 2014
Ответ дляЛьва
Автор, тут писали,что можно отказаться от службы в АТО.
Не пускайте мужа,нечего его продавать генералам шкуропродавцам!
А если не ДБ,таки заберут, регидрона да побольше. Жара аццкая
Кого захищають наші хлопці,кого???Явно що не жінок воїх,матерів і дітей.Вони захищають там інтереси олігархів.
Чому наші чоловіки за це мають воювати?
Давайте всі не будемо відпускати чоловіків на війну,можливо так все скоріше закінчиться?
Чому наші чоловіки за це мають воювати?
Ответ длянеДоЖиру
Чому наші чоловіки за це мають воювати?
уверена что да, ’война’ кончится аж бегом,если военные пойдут на Киев и спросят- а где же обещанное вооружение и ЗП?
И окажется вдруг,что и Путя не нападает, и сепаратистов кормить нечем
Невидимка• 04 августа 2014
Ответ длянеДоЖиру
Згодна повністю. Але,думаю,якщо не дай Бог Вашому чоловіку прийдеться йти, то хоча б половину з усього варто придбати заради його безпеки.У мене товариш там, так третій місяць по чуть-чуть збираємо,купуємо передаємо
неДоЖиру
• 04 августа 2014
Хто не підпадає під мобілізацію?
Державні службовці та працівники виробничих підприємств, установ, організацій, у яких так звана «броня». Це можуть бути і прості робітники, інженери, праця яких на час військових дій незамінна, їх продукцію потребує армія тощо.
Інваліди або особи, які за станом здоров´я визнані непридатними до військової служби. Необхідний висновок військово-лікарської комісії.
Чоловіки, у яких на утриманні перебувають п´ять і більше неповнолітніх дітей (до шістнадцяти років). Їх мобілізація можлива тільки з особистої згоди, служба має відбуватися поруч з місцем проживання.
Жінки, на утриманні яких знаходяться неповнолітні діти (до шістнадцяти років). Їх мобілізують також тільки із особистої згоди, а служба- поруч із місцем проживання.
Особи, які постійно доглядають за інвалідами.
Ну і наша еліта: народні депутати України.
А тил залишили прикривати (працювати в тилу) суддів і прокурорів, у них особливий порядок мобілізації.
Саме більше депутам везе
Невидимка• 04 августа 2014
Ответ дляиз желе я
Это за пределами моего понимания
Так было всегда...
неДоЖиру
• 04 августа 2014
Ответ дляНевидимка
На всяк випадок будемо по трошки купляти,але надіюся що це не знадобиться йому
неДоЖиру
• 04 августа 2014
Ви собі можете таке уявити?????
Кримінальна відповідальність настає тільки при ухиленні від призову під час мобілізації (ст. 336 КК України), від 2-ох до 5-ти років позбавлення волі.
Тут можна наостанок сказати, що друга хвиля мобілізації в Україні почалася 7 травня 2014 року, є відповідний наказ № 1240-VII. Тому, ухиляючись від мобілізації, цілком є шанс бути притягнутим до кримінальної відповідальності за статтею 336 КК України.
из желе я• 04 августа 2014
Ответ дляНевидимка
Так было всегда...
Где было? Не представляю себе натовского солдата, покупающего экипировку за последние гроши
Меня разрывает от ярости, лучшие мужчины гибнут и становятся калеками, за что?!
НуПогоди!• 04 августа 2014
Ответ дляБесбардак
Как-то была тема и девочка писала
28 июля 2014 в 21:56
- взять справку у врача о необходимости лечения (обследования) - отсрочка на 6 месяцев
- написать в военкомате заявление - отказ. Кроме этого заявления ничего не подписывать, никаких анкет, НИЧЕГО.
- попасть под админ.ответственность ( стукнуть чужую машину или чью-то морду) В этом случае до вынесения решения судом и уплаты штрафов забрать не имеют права.
- подать на выезд документы в любое из посольств любой страны
А Вы говорите,что попали в ДТП
28 июля 2014 в 21:56
А Вы говорите,что попали в ДТП
Это я отвечала:) Вот эта тема, там есть дополнительная информация, почитайте Автор, может вынесете что-то полезное для себя https://sovet.kidstaff.com.ua/question-547771. Если у Вас муж служил, ему немножко сложнее, но нет ничего невозможного.
неДоЖиру
• 04 августа 2014
Ответ дляНуПогоди!
ссилка не відкривається
НуПогоди!• 04 августа 2014
Ответ длянеДоЖиру
Ви собі можете таке уявити?????
Закон про мобілізацію не можна застосовувати в мирний час. Тобто, кримінальна відповідальність за ухилення настає ТІЛЬКИ ПРИ ВОЄННОМУ СТАНОВИЩІ, якого в Україні немає! В такому разі настає адміністративна відповідальність, якщо я правильно пам’я таю - близько 171 грн. (можу помилятись в цифрах, але між 100 та 200 грн.) Ваш чоловік повинен написати ВІДМОВУ ВІД УЧАСТІ В АТО. Запитайте у нього, чи не підписував він в свій перший візит до воєнкомату згоду на участь під виглядом анкет або опросу?
НуПогоди!• 04 августа 2014
Ответ длянеДоЖиру
ссилка не відкривається
Зараз, хвилиночку https://sovet.kidstaff.com.ua/question-547771
Спробуйте, так нормально?
неДоЖиру
• 04 августа 2014
Ответ дляНуПогоди!
Спробуйте, так нормально?
так,дякую)Зараз почитаю
НуПогоди!• 04 августа 2014
Ответ длянеДоЖиру
Мій чоловік теж живе не по прописці
Якщо в нього на роботі гарні стосунки з начальством - нехай попросить не давати його координат у військоммат, або хоча б попросить, щоб його попередили, якщо на роботу прийдуть, щоб він міг тимчасово десь сховатись. Я розумію, що зараз не той час, щоб іти у відпустку, але це було б самим кращим виходом для вашої родини.