13 января 2013

Тупой вопрос - сторінка і аркуш. Что есть что?

B i r u z a 13 января 2013
страница и листок
Аноним 13 января 2013
Аркуш - это лист то есть дві сторінки
Solo Tu 13 января 2013
страница- в книге, журнале. Лист- А4, альбомный))
как-то так
elinasgrek 13 января 2013
Ответ дляАноним
Аркуш - это лист то есть дві сторінки
+1
Наталия Попович 13 января 2013
Сторінка-это одна сторона листа
Басина 13 января 2013
Ответ дляanitaanita
страница- в книге, журнале. Лист- А4, альбомный))
как-то так
+100
автор Аноним 13 января 2013
Спасибо большое
Наталия Попович 13 января 2013
Лист=аркуш)
Аноним 13 января 2013
Ответ дляanitaanita
страница- в книге, журнале. Лист- А4, альбомный))
как-то так
м-да....
Басина 13 января 2013
Можно на примере понять:
Візьміть аркуш паперу, перегорніть сторінку.
Solo Tu 13 января 2013
Ответ дляАноним
м-да....
а че можно поспорить?
объяснила как понимаю))
Басина 13 января 2013
Ответ дляАноним
м-да....
Обоснуйте)))
teddyBear 13 января 2013
відкрийте книжку і подивіться - сторінка 1, сторінка 2, сторінка 3 і т.д. А аркуш - це 2 сторінки, умовно кажучи Аркуш паперу - тобто ввесь папірець
Аноним 13 января 2013
лист -это две страницы, например в книге - прочли две страницы - это один лист.
Аноним 13 января 2013
Ответ дляanitaanita
а че можно поспорить?
объяснила как понимаю))
Да ничего страшного
Аноним 13 января 2013
Ответ дляБасина
Обоснуйте)))
Выше и ниже уже обосновали
Басина 13 января 2013
Ответ дляteddyBear
відкрийте книжку і подивіться - сторінка 1, сторінка 2, сторінка 3 і т.д. А аркуш - це 2 сторінки, умовно кажучи Аркуш паперу - тобто ввесь папірець
ну, взагалі-то, за спеціальними термінами аркуш означає 16 сторінок надрукованого тексту і є одиницею виміру обсягу книги. якось так.
а взагалі аркуш - це шаматок плаского, тонкого матеріалу. книга складається з аркушів. а от те, що ми бачимо на аркуші в книзі, журналі - це сторінка. ніхто не каже, що в книзі 100 аркушів, кажуть 200 сторінок, за об’ємом написаного.
teddyBear 13 января 2013
Ответ дляБасина
ну, взагалі-то, за спеціальними термінами аркуш означає 16 сторінок надрукованого тексту і є одиницею виміру обсягу книги. якось так.
а взагалі аркуш - це шаматок плаского, тонкого матеріалу. книга складається з аркушів. а от те, що ми бачимо на аркуші в книзі, журналі - це сторінка. ніхто не каже, що в книзі 100 аркушів, кажуть 200 сторінок, за об’ємом написаного.
ну тут же про терміни ніхто не питав?
для звичайного користувача - аркуш, це папірець, при чому просто собі, не як одиниця виміру обсягу книги )))
Басина 13 января 2013
Ответ дляteddyBear
ну тут же про терміни ніхто не питав?
для звичайного користувача - аркуш, це папірець, при чому просто собі, не як одиниця виміру обсягу книги )))
так я про це ще вище і писала)