наташа_к• 15 августа 2014

Потрібна допомога солдатам в госпіталь

Моя сестра із подругою їздили сьогодні в госпіталь, Київ. Солдатів там дуже багато, усі відділення переповнені. До більшості із них приїжджають родичі,але є такі, що не сказали своїм рідним, що вони були в зоні АТО і що зараз в госпіталі...
Ці солдати забезпечені ліками, але їм необхідні різні побутові речі. Ось СМС, що скинула мені сестра:
Труси, носки, футболки, шорти, сигарети, зуб щітки, зуб пасти, туалет.бумагу, домашню їжу, але не таку, що швидко псується, бо немає холодильника.
Вул ягідна 58. ми були в травматології.
автор наташа_к • 16 августа 2014
Хлопці в основному худощаві, розмір С, М, але є і крупніші. Найбільше просили шорти по коліна, бо в джинсах незручно і дуже жарко.

povitrulia• 16 августа 2014
А кому речі віддавати?
автор наташа_к • 16 августа 2014
Ответ дляpovitrulia
А кому речі віддавати?
Можете завезти особисто. Завтра моя сестра знов туди їде, можливо, вона передасть, зараз напишу вам в лічку номер її телефону.
obyavu• 16 августа 2014
и к ним можно любому желающему прийти?
автор наташа_к • 16 августа 2014
Ответ дляobyavu
и к ним можно любому желающему прийти?
Так. У відділенні, де була сестра, немає важко поранених, їх пропустили без проблем. Хлопці кажуть, що на вихідних відвідувачів багато, а в будні дні практично не приходять.
povitrulia• 16 августа 2014
Ответ длянаташа_к
Дякую, пишіть.Я можузавтра купити деякі речі і привезти, але кому їх передавати?
автор наташа_к • 16 августа 2014
Ответ дляpovitrulia
Думаю, що можна зайти в палати і там запитати. Завтра буде видно до кого приїжджають родичі(вихідні), а хто сам...
Я там і сама ще не була,наберіть завтра мою сестру, вона розкаже. Номер я написала.
rujjjylka• 16 августа 2014
Я вчора туди їздила.Конкретно багато речей там не потрібно.Більше потрібно їх підтримати,відволікти, поспідкуватися. Там є різні хлопці (від 18років). Туди ходить маршрутка 470, яка їде від Арсенальної через Дружби НАродів і проспект Науки до вул Ягідної. Ми вчора поїхали перший раз. Пройшли черех КПП, там сказали, що в травматологію.Заходили просто в палати і казали ’Хлопці, давайти ми вас погудуємо’(ми привезли 93 вареника і 50 млинців з м’ясом). Вони з задоволенням їли домашню їжу, адже на фронті їли тільки кашу. Хоча вареники їм більшке сподобалися))Можливо в жару м’ясо не потрібїно, щоб не зіпсувалося. ТАк ми погудували 4 палати (12 хлопців).В палаті лежить 2-4 людини(навіть у відділенні гінекології лежать). Їхні рідні далеко(хлопці зі Львова, Харкова, Дніпра. Хмельницького). Вони нормально ходять,хоча дехто на костилях.На другому поверсі в хірургії лежать хлопці з 79 бригади, але ми туди вже не попали( ми були тільки в травмвтології). Так що хто хоче, може підтримати їх.
P.S. страшно було їхати туди, але знаходячись там розумієш, що їм важче. і навіть наш 10 хв. візит підняв їм настрій
rujjjylka• 16 августа 2014
Думаю, що поїду туди сьогодні десь о 15.00 год(попросили шорти привезти одну пару) Якщо хтось хоче щось передати або зі мною поїхати, то мій номер 0979123805 Леся. (я їду сама 470 марш)Наступний раз поїду через тиждень, так як їду з Києва