Можливо, хтось ще має бажання і можливість допомогти?
Ось ссилка на мою вчорашню темку
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-570299
Ось ссилка на мою вчорашню темку
Я вчора туди їздила.Конкретно багато речей там не потрібно.Більше потрібно їх підтримати,відволікти, поспідкуватися. Там є різні хлопці (від 18років). Туди ходить маршрутка 470, яка їде від Арсенальної через Дружби НАродів і проспект Науки до вул Ягідної. Ми вчора поїхали перший раз. Пройшли черех КПП, там сказали, що в травматологію.Заходили просто в палати і казали ’Хлопці, давайти ми вас погудуємо’(ми привезли 93 вареника і 50 млинців з м’ясом). Вони з задоволенням їли домашню їжу, адже на фронті їли тільки кашу. Хоча вареники їм більшке сподобалися))Можливо в жару м’ясо не потрібїно, щоб не зіпсувалося. ТАк ми погудували 4 палати (12 хлопців).В палаті лежить 2-4 людини(навіть у відділенні гінекології лежать). Їхні рідні далеко(хлопці зі Львова, Харкова, Дніпра. Хмельницького). Вони нормально ходять,хоча дехто на костилях.На другому поверсі в хірургії лежать хлопці з 79 бригади, але ми туди вже не попали( ми були тільки в травмвтології). Так що хто хоче, може підтримати їх.
P.S. страшно було їхати туди, але знаходячись там розумієш, що їм важче. і навіть наш 10 хв. візит підняв їм настрій
Девочки сегодня не смогу, но на след недельке смогу. Леся напишу вам в личку, скажите когда еще поедите и что лучше взять с собой.
кстати у меня тоже темка. может кто то поможет чем. https://sovet.kidstaff.com.ua/question-569509
Мой муж мобилизован и служит при госпитале. Так что если кто не может сам посетить и развлечь ребят или нужно передать что, обращайтесь. Конечно предпочтительней было бы проведать парней лично но я прекрасно понимаю что время есть не всегда. Я бы сама поехала но детей нескем оставить, а взять с собой не могу, разнесут госпиталь на куски. В понедельник мы передаем на госпиталь овощи, фрукты и предметы первой необходимости - присоединяйтесь.