Подскажите плиз• 03 сентября 2014
Питання до юристів та працівників ЖЕКу?Зайдіть, пліз!
я живу в часному секторі, кругом особняки, навпроти мого дому за метрів 10(через дорогу), купили ділянкуі будують котедж на три поверхи, ніякого паспорту об"єкта немає( питання чи він повинен бути і на якому етапі)?коло мого дому є дорога котра спускається вниз до парку і цією дорогою весь район ходить на зупинку і т.д(іншого шляху немає), взимку діти використовують як горку.Вчора я повертаюсь з роботи і в мене шок!весь асфальт переритий гусеницями трактора( вивозили землю в парк), все потрощено і знищено, стоїть здоровенна калабаня води бо був дощ, обійти її не реально ніяк, кататись на санках зимою теж буде не можливо, ходити на каблуках ,також, не реально.Робочі включили повний мороз, власників не видно.Порадьте хтось, що робити, куди звертатись?
Галябалована• 03 сентября 2014
у них должен быть ордер на проведение земельных работ, в котором указываются сроки восстановления дорожного покрытия. Штраф за проведения работ без ордера от 1700 грн.
Галябалована• 03 сентября 2014
обращаться, исполком или инспекция по благоустройству, или отдел благоустройства