Жирафовое варьенье• 16 сентября 2014

Я в шоці, туалет у супермаркеті.

Дівчата, я трохи в шоці і то м’яко сказано….. я ще такого не бачила…..
Сьогодні у Фуршеті ( Львів) захотілось мені, перепрошую, у туалет. Видно, що двері туди закриті на ключ. Питаю у прибиральниці, чому закритий туалет. Каже, що ключ у охорони, шукайте охоронця. Ходжу шукаю. Знайшла. Але питається, чому у супермаркеті має бути закритий туалет? Чому я маю ходити і шукати по залу охоронця? Добре дорослий потерпить, а якщо дитина, яка довго терпіти не буде? ( на мої питання, охоронець розказав, що у туалеті люди переховують/крадуть товар).
Отож, попала я у туалет. Чесно скажу, що то був просто ступор. Сморід страшний. Води немає ні у крані, ні у зливному бачку. Милом і не пахло ( контейнер для рідкого мила засох), про туалетний папір і сушку для рук я мовчу. В унітазі ще від ранку все не змито. Прибиральниця на моє питання сказала, що немає води. Немає води? Як так може бути? З самого ранку? Що то за відношення до людей і в першу чергу до свого ж персоналу?
Десь є якісь норми чи правила до утримання туалету у супермаркетах? Щоб чітко було хоч щось розписано?
Я була з дитиною після довгої черги, тому вже нічого не стала виясняти. Планую завтра писати у книгу скарг. Я розумію, що може не бути води, але чому туалет закритий і треба шукати когось, хто має ключ?
Ocktober• 16 сентября 2014
Ответ дляБлагоуханочка
а в школе тоже кусты обссыкат..ь будет? Там же тоже общественный
при чём здесь школа?
я же написала в СУПЕРМАРКЕТЕ

__
не передёргивайте

Налетчица Муся• 16 сентября 2014
Ответ дляБулку Дай
Да, Европой с таким отношением ’Вам больше всех надо?’ точно не пахнет. перефразируя - и запах отечества нам сладок и приятен)))
а вы в европу рветесь?
Булку Дай• 17 сентября 2014
Ответ дляНалетчица Муся
а вы в европу рветесь?
ну, нам в Крыму рваться уже некуда, а Украины хоть маленький, но есть шанс. Но с таким отношением большинства, как у Вас, к окружающей действительности - вряд ли. Так и будем все жить в г--не и в счастье.