Дедуськина бабуська• 07 октября 2014
Хтось може написати Біблійну притчу?Чі де їх шукати?
Дедуськина бабуська
• 07 октября 2014
Ответ дляДаЗдраПерма
автор з вас релігія аж пре))))
чи ви комуняка?)))
ні,я не комуніст,але й не богомольна.В школі дали завдання-я набіраю в неті-там нічого толкового знайти не змогла
Дедуськина бабуська
• 07 октября 2014
Ответ дляИрашек
придумывать не нужно
притчи в новом завете есть
з висновками?
Дедуськина бабуська
• 07 октября 2014
Ответ дляМорковна
вбейте в поисковик библейская притча, и выдаст Вам. Они уже написаны.
укрмовоюпотрібно-не знайду((Дитині вирішила допомоги-мі таке не проходили
Иванка Бур• 07 октября 2014
Ответ дляДедуськина бабуська
А що у по вашому - толкове? чи іншого епітету інтелект не дав підібрати
Дедуськина бабуська
• 07 октября 2014
Ответ дляИванка Бур
ви за своім интелектом слідкуйте-я бачу,притч перечитали,але висновків не зробили,на жаль.
Морковна• 07 октября 2014
Ответ дляДедуськина бабуська
будь-ласка, підбірка притч українською, обирайте, в неті можете пошукати обговорення до кожної з них, зробите свої висновки.
Дедуськина бабуська
• 07 октября 2014
Ответ дляИрашек
висновок самі напишете
або прочитайте
багато з них Христос сам пояснював)
або прочитайте
багато з них Христос сам пояснював)
спасібо)
Дедуськина бабуська
• 07 октября 2014
Ответ дляМорковна
спасібо)
В шоколаде• 07 октября 2014
АВТОР, честно никогда никого не исправляла, а Вас хочется, треба казати дякую. Спасібо - нет такого слова.
Дедуськина бабуська
• 07 октября 2014
Ответ дляВ шоколаде
всем спасибо,а лично вам-дякую
Иванка Бур• 08 октября 2014
Ответ дляВ шоколаде