Чёрти Шо• 22 октября 2014
Підкажіть, як поступить
Продала сапоги зимові замшеві. Сьогодні дзвонить жінка, каже, що прийшли, але, по-перше, не однакой колір(один трохи сизуватіший), по-друге, щось давить ззаді в п*ятці. Модель їхня така, що ззаду ніби латочки на п*ятах(на фото видно)... Але я своїми руками відправляла і впевнена, що колір - 100% однаковий, на рахунок п*ятки не скажу, бо мені вона великі на пів розміру, того і продавала, мені в п*яті не давили. Ціна питання - 440 грн. П.С. в оголошенні вказано, во повернення немає. Як поступить????. Фото сапог додаю.
пышка_мышка• 22 октября 2014
ну по совести взять возврат, а если возврат не обсуждали и не подошел размер, пусть сама продает
палка-копалка• 22 октября 2014
ВаШе дело принимать возврат или нет. А по поводу цвета пусть вышлет вам фото где видно, что разного цвета и тогда уже принять возврат должны ИМХО
Чёрти Шо
• 22 октября 2014
Ответ дляпалка-копалка
А це вообще можливо?? (я про різний колір). Я ж їй міряла. 100 подружок бачили, нікому колір не відрізнявся..
Садоводница• 22 октября 2014
просто їй малі і вона таким чином хоче їх вам повернути. якщо ви в оголошенні вказували без повернення, то не беріть поверненя.