Доброї всім ночі. хочу донечці замовити такий подарунок, але чомусь не знаходжу. хочу, щоб обовязково була анкета (1 рочок дитині, там перший зубчик, перше слово і т.д). є альбоми готові такі, але не фотокниги. чи можливо такого немає?якщо хтось знає - напишіть. дякую
Мастерская Креативных ФотоПодарк• 13 ноября 2014
Могу прделожить свои услуги, как раз занимаюсь дизайном фотокниг
Каждый дизайн индивидуален: заказчик сам может выбрать тематику, а так же цветовую гамму
В книгу можно добавлять стихи, надписи, приятные слова.