пу_пугренчик• 22 ноября 2014
Дівчата, буде попит на багаторазові підгузки?
Дівчата, буде попит на багаторазові підгузки? Хочу викупити з Китаю і продавати з наявності, а не зберати СП, тому що вирішила придбати собі, а дивлюся що націнка просто капець яка висока у продавців, да і 40% треба чекати, нема зараз в наявності. Що скажите?
пу_пугренчик
• 22 ноября 2014
Ответ дляфан L.O.S.T.
збИрати, скажЕте. Вибачте, не хочу образити
Дякую, прийму до уваги)
пу_пугренчик
• 22 ноября 2014
Ответ дляДоктор Варвар
А вы без наценки хотите продавать?
Ні, з націнкою, але не в 200%...
Нуждаюсь в общении• 22 ноября 2014
Я купувала китайські на пробу. Дитина червоніла як рак під ними, навіть якщо підгузок сухий і одягнена була легко, сильно парять, нам не підійшли і нікому не раджу.
Очень-очень• 22 ноября 2014
а я лиш хотіла тему про це створити.
питання - а вони безпечні взагалі? там ж мокро і тепло - якраз сприятлі умови для розмноження бактерій.