ПМСница• 01 декабря 2014
Де знайти костюмчик "січня" ?
Син на новорічний ранок буде "січнем" з казки 12 місяців.Сама костюмчик не зроблю,бо не дружу з ножницями,голкою та ниткою.
Улучшанский-Ухудшанский• 02 декабря 2014
Я шию костюм хлопчик- новий рік в синьому кольорі. На прокат. Штанці, кофтинка під пояс, шапочка . На р. 116. Через пару днів буде фото. Для Січня може згодиться. Як буде готовий, дам знати, можливо і Вам підійде.
Я в Києві.
Улучшанский-Ухудшанский• 06 декабря 2014
ПМСница
• 15 декабря 2014
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Ще обшию ’сніжком’ краї рукавів і низ сорочки та комірець.
Дякую,та я в Закарпаттi.