Дайте подумать• 02 декабря 2014
Допоможіть вирішити домашнє завдання! Дитині 4 роки, середня група
Нам вихотелька 1 раз на тиждень дає зошит з дом.завданням, багато всього і цікавого і так собі)))
Допоможіть!
Написати сім´ю диких тварин (батько, мати, дитина)
Наприклад: Бик, Корова, Телятко
Тут в зошиті багато прикладів, але одне вже не можу додуматись 20 хв!
сімя білки????
Як буде батько?
Допоможіть!
Наприклад: Бик, Корова, Телятко
сімя білки????
Як буде батько?
Дайте подумать
• 02 декабря 2014
Значить білка так і буде? Дякую, бо вже геть не весло, а це дитина в 4 роки має додуматись!!!
Отчебучкина• 02 декабря 2014
Ответ дляМагиня
Да ладно, Вы просто устали, так деток учат, что есть слова, которые не меняются в зависимости от пола.
Дайте подумать
• 02 декабря 2014
Ответ дляPavelolka
бiлка тато, бiлка мама i бiлченя
ДЯКУЮ!!!!!!!!!
Дайте подумать
• 02 декабря 2014
Ответ дляЗлойанОним
бельчук - самец белки
Ха-ха-ха! Спасибо!