Точная копия плова• 03 декабря 2014
кому допоміг психолог позбутись фобій,страхів?
Пэрисхилтонша• 03 декабря 2014
Мне. Но это был знакомый психолог, так сказать ’работал за еду’. А так очень дорого.
культУра• 03 декабря 2014
допоміг
проте за 1-2 заняття ефекту не буде
я проходила 2 роки по разу в тиждень з перервами улітку
думаю, що бажаного ефекту можна було б досягти швидше при більшій гнучкості та не такій зацикленності на проблемі що була у мене
проте за 1-2 заняття ефекту не буде
Таракашечка• 03 декабря 2014
фобия, страхи - нехватка вит гр В. Купите пивные дрожжи в таблетках - пропейте месяц
Точная копия плова
• 04 декабря 2014
Ответ дляТаракашечка
я вже кучу вітамінів пропила групи В,адаптол,бифрен,панангін,проблема в тому що в мене страхи боюсь їздити в мвршрутці,сама дома лишатись і.т.д