Пушап Ми• 19 февраля 2013
У кого можна придбати всю комплектацію для оформлення тортиків мастикою.
Всім привіт!..Прошу підказки-у кого тут на кідстафі можна придбати всю комплектацію для оформлення тортиків мастикою.Я ніколи таким незаймалася -та хочу попробувати.Поділіться будьласка своїми знаннями(що потрібно мати для початку роботи,і тому подібне) ,чи може хто знає сайт де можна чуть почерпнути знання.Я щиро вдячна всім хто відгукнеться на поє прохання.!!!!
а вообще сложно это? ну вот как для новичка?
Ответ дляmarytana
Сложно первый раз замесить правильную мастику. Нужно угадать соотношение сах. пудры им мармышек. Чтобы и не липло и не рвалась. Надо, чтобы мастика была пластичная. Как пластилин. Ну и мой совет - делайте побольше. С первого раза тонко раскатать не получится. Пусть лучше останется мастика - она прекрасно хранится в холодильнике несколько месяцев.
Пушап Ми
• 19 февраля 2013
Дорогі мої,я щиро дякую за відповіді!Несудіть мене строго,(вибачте якщо наступним насмішу)))но я навіть незнаю з яких інградієндів робиться мастика.Я зовсім нічого незнаю.Я вмію вишивати.малювати,вязати гачком,вязати бісером,нещодавно навчилась нарощувати ногти гелем.(також із ютубу,та порад знайомих)Та от хочу і цього ремисла повчитись.я рада любій пораді!!!!!дякую за все!!!