Ацетилсалициловая кислота• 04 января 2015
Кто реально может помочь трудоустроить мужа работать в Польше??
Вопрос очень наболевший для нас и может кому-то здесь и надоевший. Прочитала все подобные темы на советчице и в инэте,незнакомым фирмам доверится боюсь- т.к. есть и позитивные и негативные отзывы.Может у кого близкие, родственники этим занимаются, только помогите как говорится от всего сердца. Всем буду признательна.
Я натуралка• 04 января 2015
Ответ дляКоко Шанель
и нам помогите с работой, пожалуйста!) Муж инженер автоматизации, работает руководителем среднего звена на пищевом предприятии. Работы не боится никакой. Каковы шансы? Спасибо.
Ну кажу, що має звязки, але зрозуміло, що не знайде роботу в мерії. Наші люди там переважно на робочих спеціальностях, але все залежить від людини, якщо толкова, то точно не буде плитку класти. Я от ще згадала, що і в Австрію і Німеччнину працевлаштовує, має дозвіл.
Ацетилсалициловая кислота
• 04 января 2015
Ответ дляЯ натуралка
На даний момент дуже багато чим. практично круглодобово на роботі. потрапив давно і в нього там вся родина і живуть вже там і тривалий побут мають. то я одна на Украіні, там тільки літом...
мій роботи не боїться, працюе стараеться і тут- де може підзаробляе, але ж то не ті гроші щоб прожити з 2ма дітками, а тут ще і я здаеться через 2-3 тжні безробітна стану- вже попередили що перетрубація у нас буде, то на одну зп- ще важче буде.
Якщо можна буде спитайте конкретніше .Дякую.
Цвиринь• 04 января 2015
Ответ дляЯ натуралка
У мужа специальность кроновый машинист , такие специальность вообще востребована в Чехии...?
Может работать пом.повара , хотя диплом повара есть , но почему то боится поваром работать...
Я натуралка• 04 января 2015
Спитаю, я в його справи переважно не лізу, але він мені сам недавно сказав, буде хтось роботу шукати, то зразу давай мій номер, ну це малося на увазі з мого міста, я на цю темку чисто випадково натрапила. Там кстаті і для жінок купа роботи є, я і сама в готелі прибирала, 40 грн. за годину це гроші, принаймі для мене, це при тому, що в мене вища освіта червоний диплом.
Я натуралка• 04 января 2015
Ответ дляЦвиринь
Ой, крановый мащинист...
Ооо, повари там купу грошей заробляють, і помічником влаштуватися реально. свекруха ще давніше робила в хорошому ресторані, ходила я ій помагати і все бачила ну і в курсі про зарплату. А от по техніці, то точно знаю, що має знайомого, котрому потрібні такі працівники. І для Вас спитаю, тільки не знаю, коли по скайпу зідзвонимся, вже писала постійно на роботі.
Ацетилсалициловая кислота
• 04 января 2015
Ответ дляЯ натуралка
дякую, хочу доповнити що знаю ще по роботі чоловіка- він ще має допуск до 1000 вт(здаеться так написала), допуска на роботи на висоті, також воздушні кабелі тягають і в приміщеннях прокладка кабелів, всіеї проводки, установка маршрутизаторів, Wi-Fi-роутерів, вміе паяти знає і читає по схемам і т.д. а з якого Ви міста? і куди Вам написати свої контакти??
Коко Шанель• 04 января 2015
Ответ дляЯ натуралка
как с вами связаться?
Я натуралка• 04 января 2015
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Мій недавно сам допомагав ці всі провода протягувати, камери на кришах встановлювати, то мережа готелів в центрі і щоб всі он-лайн могли полюбуватися красотою Чехії. Ще як вислав фото на криші, то я мало не вмерла, на самій верхушці, так, що думаю щось для вашого чоловіка знайшов би щось. Напишіть на електронну адресу Masichka_9891@ukr.net
Ацетилсалициловая кислота
• 04 января 2015
Ответ дляЯ натуралка
Дуже вдячна - вже пишу.
Я натуралка• 04 января 2015
Ответ дляКоко Шанель
как с вами связаться?
Написала електронну адресу, можете там детально запитувати. Masichka_9891@ukr.net
Я натуралка• 04 января 2015
Ответ дляБабочки в моём животе
И сколько час работы?
Не побачила раніше Вашого запитання, залежить від роботи. Тарифи я не знаю, то все уточняти в чоловіка буду, написала до прикладу про жіночу роботу, 40 грн. година, але то літом так було, тепер може щось помінялося.
Я натуралка• 04 января 2015
Ответ дляNactjunja
мой строитель куда нужны ?? тоже ищем...
Будівники завжди потрібні.
Я натуралка• 04 января 2015
Ответ дляNactjunja
моего возьмите!!
Пишіть на електронку, все узнаю в чоловіка напишу.
Цвиринь• 04 января 2015
Ответ дляЯ натуралка
Ой, спасибо...а то ему в Польше предложили поваром, а он испугался, сказал , что не сможет...искал себе попроще и доискался, зарплата такой минимум ...
Пукимончиг• 04 января 2015
а знаете сколько мужей вот так с заграницы не вернулось?
сколько семей разрушилось? без себя не отпускайте
Я натуралка• 04 января 2015
Ответ дляПукимончиг
Всяке буває, а як діти є, як з чоловіком їхати? Я от теж боялася спочатку, і подружки казали, що він там 100 % когось має, все залежить від людини і від стосунків.
Я натуралка• 04 января 2015
Ответ дляKutarsis
А як з Вами зв’язатися? Можливо в ПП? Чи може по номеру телефону?
Я написала електронну пошту.
Трусиковед• 04 января 2015
Ответ дляЯ натуралка
простите, где именно работа для женщин? Спасибо
Я натуралка• 04 января 2015
Ответ дляТрусиковед
Чехія
Перемелица• 04 января 2015
Ответ дляПукимончиг
Серед моїх знайомих один випадок - батько мого друга працював в чехії на будові, загинув внаслідок падіння з висоти - по документах це провели як самогубство( . Потім коли була можливість порозмовляти на цю тему з людиною яка працює в чеському посольстві (чи консульстві - не пам’ятаю), вони сказали що таких випадків багато. Чехи наших недолюблюють і не вважають за рівних собі людей. Такі ’падіння з висоти’ трапляються часто з нелегальними працівниками, - тоді їм можна не виплатити зарплату.
Це про будову і схожі роботи. На безпечніших роботах (збирання полуниці в польщі, робота в готелях ітп) в основному все ОК. Зараз напевно це ще вигідніше ніж раніше у зв’язку з різницею в курсі гривні;
Ацетилсалициловая кислота
• 05 января 2015
Ответ дляПеремелица
як так думати і всього боятися- тоді всі мужики будуть житияк рослини взагалі!!
Перемелица• 06 января 2015
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
як думати? я просто написала про випадок який знаю. Якщо Вас цікавить моя думка - то тут справа не стільки в Чехії, скільки в будівництві - подібного роду проблеми є і в Україні. Додам що я з західної України, на заробітках в Польщі і Чехії дуже багато людей, і наразі це єдиний такий випадок в нашій місцевості. Недавно дізнавалися, в Любіні фірма Болл планує відкривати новий завод, туди будуть набирати на роботу Українців. Платять не так багато (недавно рахували - виходило приблизно 8 тис грн/міс за кваліфіковану робочу спеціальність, з соцпакетом але без поселення), але зате легально і відносно недалеко від кордону.
Ацетилсалициловая кислота
• 06 января 2015
Ответ дляПеремелица
Добрий ранок, а що будуть виготовляти на заводі? да.. щось мало платять-на таку зп вигідно буде виїзжати сім’єю- а одному-важко буде-заплатити ще за проживання та харчуваняя.-то й нічого не залишиться...
Перемелица• 06 января 2015
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
ні, це точно не варіант для виїзду з сім’єю. Виготовляти будуть жестяні банки - такі в яких розливають пиво чи часом кокаколу, може ще щось виготовляють, я не знаю. Там робота по змінах, наскільки я зрозуміла, розраховано на те що люди з прикордонних регіонів будуть їздити вахтенним методом (пару тижнів активно попрацювали, поїхали на пару тижнів додому). Оплата праці там залежно від кількості відпрацьованих годин (8000 вийшло за 170 годин, це стандартна місячна нора (21 день Х 8 год), але ці 170 годин можна і за 2 тижні відпрацювати.
Взагалі ми з чоловіком поки відмовилися від тої затії, тому що нас влаштовує тільки виїзд сім’єю, а для того щоб утримувати в Європі сім’ю треба мати дуже високу кваліфікацію, принаймні рівень середнього менеджменту. І врахувати те, що українцю будуть платити суттєво менше ніж поляку з такою ж кваліфікацією