Не фонарь• 08 января 2015

Рейтинг екстрасенсів

Пропоную створити рейтинг екстрасенсів,до яких ви звертались за допомогою,які надають послуги як на Кідстаффі і не лише.Останнім часом розвелось багато шарлтанів які наполягають на попередній оплаті,і коли їх слухаєш розумієш чому оплата попередня.Або вода або нісенітниці.Хоча справді існують люди у яких є дар і називають все до дрібниць називаючи навіть імена близьких-таким я особисто вірю і не шкодую заплатити та й у них зазвичай немає тарифу.Напишіть з власного досвіду усі за і проти спілкування з екстрасенсами.
Баба Яга• 08 января 2015
послушаю)
Дея Торис• 08 января 2015
сейчас Вам про демонов и лярв расскажут)
автор Не фонарь • 08 января 2015
Ответ дляДея Торис
А вам не цікаво послухати відгуки про себе?
Дея Торис• 08 января 2015
Ответ дляНе фонарь
мне лично говорят.
автор Не фонарь • 08 января 2015
До речі екстрасенси можете написати декілька фактів про мене.Можливо справді зможете вразити мене вашим даром.
автор Не фонарь • 08 января 2015
Ответ дляДея Торис
мне лично говорят.
Самі ж розумієте,що поза очі більше говорять правди ніж в очі.На жаль.
Дея Торис• 08 января 2015
Ответ дляНе фонарь
особенно анонимы.
о да.
Дея Торис• 08 января 2015
Ответ дляНе фонарь
серьезно?
вы думаете работа экстрасенса впечатлять? еще и анонима?
автор Не фонарь • 08 января 2015
Ответ дляДея Торис
серьезно?
Ну можете не вражати,а справді показати свій дар,якщо він у вас звісно є.Бо у деяких людей це дар а у інших бізнес.
Молчалка• 08 января 2015
Ответ дляДея Торис
мне лично говорят.
я вам писала, просила помощи, а вы так и не ответили
Дея Торис• 08 января 2015
Ответ дляМолчалка
надо было еще раз написать, наверное письмо затерялось среди многих.
извините.
Веселая моль• 08 января 2015
Так девочки, Дею Торис не трогать!!!!!! Очень хороший специалист, мне очень помогла и помогает)))) я ставлю за нее!!!!
Молчалка• 08 января 2015
Ответ дляДея Торис
извините.
вы написали что через 10 мин. напишите свой ответ, на том и остановилось все...
Дея Торис• 08 января 2015
Ответ дляМолчалка
напишите мне сейчас тогда
Дея Торис• 08 января 2015
Ответ дляВеселая моль
спасибо)
Веселая моль• 08 января 2015
Ответ дляМолчалка
простите, если надо я потом откроюсь, но вы не злитесь, надо было напомнить)))))
Веселая моль• 08 января 2015
Ответ дляДея Торис
спасибо)
Пока не открываюсь) если попросят, откроюсь!
Молчалка• 08 января 2015
Ответ дляВеселая моль
Да я не злюсь))
автор Не фонарь • 08 января 2015
Ответ дляВеселая моль
Це Дея Торис під анонімом?Самі себе рекламуєте вище
Веселая моль• 08 января 2015
Ответ дляНе фонарь
окрываюсь
Молчалка• 08 января 2015
Ответ дляДея Торис
напишите мне сейчас тогда
А вы из какого города?
Веселая моль• 08 января 2015
Ответ дляНе фонарь
могу еще подтвердить свои слова!
Дея Торис• 08 января 2015
Ответ дляМолчалка
А вы из какого города?
Киев.
автор Не фонарь • 08 января 2015
Ответ длялюбительница
могу еще подтвердить свои слова!
Чому ви тоді відповідаєте клієнтці Деї Торис щоб вона не ображалась і нагадувала про себе?Ви її особистий піар-менеджер?
Баба Яга• 08 января 2015
Автор, а чому Ви ’кидаєтеся’ на Дею Торіс? Я зверталася до неї, всього лиш одне запитання, відповідь мене не влаштувала лише по тій причині, що я дивилася на це лише зі своєї ’колокольни’, а дала почитати подрузі, і вона побачила це зовсім з іншого боку! Тепер і я це розумію, а тоді у моїй голові і на душі було зовсім не те бачення і розуміння. Я замість того, щоб попросити ’розжувати’ мені детальніше, чемно подякувала і завершила наше спілкування. Тому стаю на захист Деї Торіс!!!! Також з КС зверталася до Леди Брилиант - Оленка (нік можу переплутати,але зміст то й же) Так, бачить і говорить багато, але не мала часу на мене(( Назвала імена, як раз це мене й цікавило, але далі зникла і все... так що питання висить і досі, але навязуватися не буду, хоч і знаю що допомогла б! Мабудь є причини, на відмову допомагати мені.
Веселая моль• 08 января 2015
Ответ дляНе фонарь
да потому что,) человек не может сидеть постоянно возле компьютера и ждать, бывает, что отвлекают домашние дела!
автор Не фонарь • 08 января 2015
Ответ дляБаба Яга
Я нічого не маю проти Деї Торис і не звинувачую її ні в чому навпаки похвально,що вона зайшла в цю тему а не спостерігала мовчки.Про її здібності нічого сказати не можу бо не зверталась,але побачила що вона відповіла людині під анонімом який її хвалив тому і зробила висновки.Справді сильний екстрасенс відчуває події з життя людей і під анонімами,але таких одиниці.
Баба Яга• 08 января 2015
Ответ дляНе фонарь
Звичайно ж, не може бути багато обдарованих людей) На скільки я знаю (можу помилятися), то Дея дивиться по Таро.
автор Не фонарь • 08 января 2015
Ответ длялюбительница
І ви вирішили вибачитись за неї перед незнайомою людиною?
Веселая моль• 08 января 2015
Ответ дляНе фонарь
Я если хочу узнать ответ, я прошу об этом, потому что это в моих интересах!!!!
Посмотрите темки, где анонимы бесплатно гадают, сколько людей хотят, и заметьте, кто действительно хочет узнать, на поминали не раз , тому, кто гадает)))) без обид! Вы хотели создать рейтинг, я откликнулась!
Получился не рейтинг, а обсуждение(((((