Интеллектуальные оладьи• 18 января 2015
Навіяно темками про косметику економ класу і народні рецепти
Вже давно користуюся люксом, от тільки тепер вирішила попробувати щось з органіки. Сьогодні було дуже багато тем про красоту і "як зекономити на косметиці", мене зацікавили ті дівчатка які мастяться олійками , чистими лініями і притому вони красуні! Можна ваші фото?
неДодекаэдр• 18 января 2015
Ответ для4есотка
С органикой нужно осторожно, особенно, если есть склонность к аллергии.
Поддерживаю!
Интеллектуальные оладьи
• 18 января 2015
Ответ для4есотка
Покищо замовила тільки для волосся)Лицем ще не хочу ризикувати(
Интеллектуальные оладьи
• 18 января 2015
Ответ дляЛапка
А можно ваши фотки после использования косметики люкс?
Покищо в цій темці ніхто не ризикнув виставити фото)
Ну добре, спробую виставити своє.
КинДза• 18 января 2015
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
На фото на шкірі тільки мінеральна пудра і туш)
ага и фотошоп
Интеллектуальные оладьи
• 18 января 2015
Ответ дляКинДза
ага и фотошоп
Там добавлена яркість до фото) але з лицем ніхто нічого не робив
КлараЦеткин• 18 января 2015
Я розумію бажання людей зекономити, але натуральні засоби - чи то шампуні, чи то пральний порошок, чи то зубні пасти, чи то олійки до лиця - ну не ефективне ні на грам. Пральний порошок - що прав, що не прав, голову що мив що не мив, зуби що чистив що не чистив. Ну який сенс в неефективних засобах? Ну по молодості ще можна собі навіювати, що лице і від природних засобів гарнішає, а в зрілому віці шкіру не обдуриш
Интеллектуальные оладьи
• 18 января 2015
Ответ дляКлараЦеткин
От я вирішила попробувати для волосся, подивлюсь на результат)
А для лиця я також не розумію який ефект

КлараЦеткин• 18 января 2015
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи

Я вже купували 3 види натуральних шампунів. Пахнуть класно, так, але після миття у мене ну реально вигляд немитого волосся, бурульками висить. Причому використала їх потім для миття доччиної голови. І їй, до речі, нормально, волосся травками пахне, не здається жирним. Так що можливо, справді все від волосся, жирності голови залежить. Можливо,вам підійде.
Интеллектуальные оладьи
• 18 января 2015
Ответ дляКлараЦеткин
Сподіваюсь;)
Як я і думала фото ніхто не виклав... а в сусідніх темках горло деруть які вони красуні після чистої лінії і оливкової олії
КлараЦеткин• 18 января 2015
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Сподіваюсь;)
Ні, ну в 20-25 років можливо, молоду свіжу шкіру складно зіпсувати.
Я ось у свої 39 попробувала Віші, стоїть тепер чорний жемчуг із чистою лінією відпочивають на поличці... Ну ніяк не хочеться їх домазувати...
brenda_kiev• 18 января 2015
Органика - вещь очень неоднозначная. С одной стороны, это - полезно. С другой - она не всегда подходит. По волосам - органика отлично подходит натуральным волосам без излишних проблем. Это если говорить о бальзамах и масках. Шампуни могут подойти всем, но надо пробовать - может быть аллергия.
Что касается лица, такая же история. Одним отлично. Другим - забитые поры или аллергия.
Чистая линия - это вообще просто дешевка. Органика стоит по-разному, но дороже чистой линии)). Чистая линия хороша дл молодых девочек без проблем с лицом. Дальше - уже не поможет). Хотя я видела одну женщину, которая пользовалась Белитой и ей было уже за 50, она была ухоженной. Но это исключение.
А оливковое масло ...неплохо в качестве дополнительного ухода. Но как основа....холенные и ухоженные девушки явно пользуются не оливковым маслом...
А Вы очень ухоженная и красивая)). У Вас осветленные волосы?
Интеллектуальные оладьи
• 18 января 2015
Ответ дляbrenda_kiev
Дякую за розгорнуту відповідь
Ні, волосся від природи таке) Літом так гарно вигоряє під омбре)))
Интеллектуальные оладьи
• 18 января 2015
Ответ дляКлараЦеткин
Я теж Віши пробувала, але для мене краще підійшов Авен) але вже проїлося, зараз користуюся clarins, теж дуже задоволена)