Ягодка опять• 23 января 2015

Приватні підприємці на загальній системі, або хто тут є із податкової інспекції

Це правда, що з нового року ввели для підприємців на загальній системі оподаткування ставку податку 430грн кожного місяця, незалежності від того чи маєш дохід чи ні. До нового року було так - якщо не маєш доходу то і не платиш. Буду вдячна за відповіді по темі, бо для мене це дуже важливо. Дякую
Кисельная барышня• 23 января 2015
Я на общей тоже с нулями и этот вопрос беспокоит, НИКТО толком не говорит! были в 2-х налоговых сказали по желанию платить, сами не знаем что делать

Подставка для припева• 23 января 2015
Да ладно
автор Ягодка опять • 23 января 2015
Ответ дляКисельная барышня
як це по бажаню? мене поставили перед фактом, за січень 400 з чимось заплатити, а я пока не здійснюю діяльність здала з прочерками, а тут така с...ка
Кисельная барышня• 23 января 2015
Ответ дляЯгодка опять
муж сдавал в своей налоговой и тоже задал этот вопрос, ему так и ответили как и раньше если нули то нули, а если хотите платить платите, мне сказали в моей налоговой что не знают вообще о таком что с нулями платить, но это было на прошлой неделе, может у них прошла оперативка и теперь 422,65 уже четко говорят платить все?
Вредняжка• 23 января 2015
У меня муж на общей системе. В налоговой сказали что еще ничего не известно,закон не принят.
Кисельная барышня• 23 января 2015
Ответ дляЯгодка опять
причем, мой муж был настроен закрывать, а ему ответили что по желанию при нуле
автор Ягодка опять • 23 января 2015
Ответ дляКисельная барышня
У перші ж дні нового року довелося зустріти не мало аналітичних матеріалів, які впевнено стверджували, що з 01.01.2015 року фізичні особи-підприємці на загальній системі повинні обов’язково сплачувати єдиний соціальний внесок (далі – ЄСВ) у розмірі не менше мінімального, який поки що залишається незмінним - 422,65 грн. Така система працювала і раніше, але стосувалась виключно фізичних осіб-підприємців, які користувались спрощеною системою оподаткування. На наш погляд треба віднестись більш критично до такої думки та розглянути нововведення детальніше.
http://blog.liga.net/user/schervyak/article/16755....
автор Ягодка опять • 23 января 2015
Кисельная барышня• 23 января 2015
Ответ дляЯгодка опять
я тоже это все просматривала, пишут что закон принимали впопыхах и там двояко звучит

Кисельная барышня• 23 января 2015
я читала что спрощенці и самозанятые, а вот общие непонятно
автор Ягодка опять • 23 января 2015
Ответ дляКисельная барышня
тільки що дзвонила в інформ службу податкової, сказали, що вони ще не мають роз’яснювальної інформації по цьому питанню, передзвонити в понеділок. от як тут від матюків стриматись???
Кисельная барышня• 23 января 2015
Ответ дляЯгодка опять
абсолютно поддерживаю вас по матукам! значит ждем понедельника
Кисельная барышня• 23 января 2015
матукам=матюкам
Бесстыдница• 23 января 2015
Була на днях на семінарі - нічого конкретного сказати не можуть. В законі написано - МАЄ ПРАВО, коли ж просили дати чітку відповідь - податківці зїжають, чекайте, поки немає відповіді, не знаємо, дзвоніть в Київ.
До речі це не одне питання, там половину законодавства так - податківці не знають як правильно робити ))) Зате гарно знають як штрафувати ((
Кисельная барышня• 23 января 2015
Ответ дляБесстыдница
отож
Кисельная барышня• 23 января 2015
девочки, темку не закрываем, ждем понедельника
автор Ягодка опять • 23 января 2015
Ответ дляБесстыдница
так вже ж з понеділка потрібно вирішувати, чи закривати діяльність чи ні, щоб хоча б в понеділок попасти до держ.реєстратора, а до 30 січня написати в податковій заяву на закриття, бо якщо хоча б один день лютого і ще буде 422грн! ПЗДЦ
автор Ягодка опять • 23 января 2015
http://www.consultant.kiev.ua/reference.html
дзвонила по тел. 0800501007 Інформаційно-довідковий департамент державної податкової служби
автор Ягодка опять • 23 января 2015
Можна ще в кінці дня підняти тему, може буде більше народу, і може вже хтось щось взнає

Подставка для припева• 23 января 2015
А если приостановить деятельность? Как-то вообще нелогично. Какие налоги при отсутствии прибыли.
Ох доиграются, хлынет волна на биржу труда. И вместо наполнения бюджета, будем сами с него тянуть
автор Ягодка опять • 23 января 2015
Дзвонила ще в обласну інспекцію, сказали: всі читають один закон і трактують двояко, одні кажуть, що тільки ті мають сплачувати, хто мав дохід, інші кажуть, що мають сплачувати всі хто на загальній системі, чекаємо поянення.
Кисельная барышня• 26 января 2015
Ответ дляЯгодка опять
нет разъяснений? у меня глухо
автор Ягодка опять • 26 января 2015
Ответ дляКисельная барышня
нет разъяснений? у меня глухо
Прочитала на сайті видання ’Частный предприниматель’, таку інформацію, що якщо підприємець ХОЧЕ щоб йому зараховувалося в стаж, то він має платити цей внесок, якщо не хоче стажу, то і не платить. Цитую ’ Как и ранее, если у предпринимателя в конкретном месяце не было дохода, он не начисляет и не уплачивает за этот месяц ЕСВ. В то же время теперь для того, чтобы весь отработанный год включался в страховой стаж для назначения пенсии, предприниматель может (а не должен) за месяцы, в которых не было дохода, самостоятельно определить размер дохода, начислить и уплатить ЕСВ в порядке, установленном для данной категории плательщиков ЕСВ.’ http://chp.com.ua/newspaper-news/item/32428-razmer...
Але трохи пізніше ще передзвоню в Інформаційно-довідковий департамент державної податкової служби, буду перепитувати.
Кисельная барышня• 26 января 2015
Ответ дляЯгодка опять
большое спасибоуже легче
автор Ягодка опять • 26 января 2015
Ответ дляКисельная барышня
большое спасибоуже легче
Ще нічого не легше((... Дзвонила я в той інформаційно-довідковий центр, сказали що ще роз’яснення немає, може сьогодні до вечора, може через декілька днів буде.
Потім подзвонила в районну податкову, сказали мені так: на даний час ті, що закриваються, ті платять. В мене відповідно зразу постало запитання ’А якщо буде роз’яснення, що не потрібно платити, чи буде повернення коштів?’ на що мені відповіли ’Повернення звичайно не буде, буде внесок зарахований вам в стаж’, я запитую далі ’А якщо мене стаж не цікавить?’, мені відповіли ’Що без сплати підприємницьку діяльність не закриють, а взагалі то дзвоніть завтра’, завтра буде якийсь там в них великий семінар і МОЖЕ будуть якісь роз’яснення.
Зіслалася я на сайт ’Частный предприниматель’ (на який давала посилання вище), на що мені відповіли ’Ну ви ж не думаєте, що податкова без роз’яснень зверху буде ссилатись на якийсь там сайт?!!’
. Короче кажучи, сьогодні я вже була в реєстратора, там вже закрила діяльність, з податковою почекаю до середи, може завтра ще якесь роз’яснення буде до вечора.
Кисельная барышня• 26 января 2015
Ответ дляЯгодка опять
теперь ждем среду, когда они рассмотрят эти поправки
Подставка для припева• 26 января 2015
Дурдом . Завтра отчетотнесу, спрошу у наших
автор Ягодка опять • 26 января 2015
Ответ дляПодставка для припева
якщо можна, то відпишіться зразу
Кисельная барышня• 28 января 2015
Ответ дляЯгодка опять
якщо можна, то відпишіться зразу
ходили в налоговую на закрытие? или ждете?
Кисельная барышня• 28 января 2015
Ответ дляЯгодка опять
якщо можна, то відпишіться зразу
в контакт-центр дозвониться просто не реально то сбрасывает, то пианино слушаю