Пупуговка• 07 февраля 2015
Дуже потрібні відгуки про 1, 4, 9, 18, 21 школи в Луцьку
Дівчата, допоможіть! Тільки переїхали в Луцьк 2 тижні тому. Знайомих дуже мало. Плануємо віддавати дитину в 1 клас. Знаю, що ці школи хороші, але куди все ж краще віддавати? Можливо знаєте і вчителів, які набирають класи цього року.
Буду дуже вдячна за будь-яку інформацію!!!
Бибер-анонимер• 07 февраля 2015
Я навчалася у 1й, але вже давно. Була дуже сильна школа -дуже гарні викладачі англійської, сильна загальна підготовка та точні предмети. Нині чула, що серед найкращих -гімназія 4 на Проспекті Волі. 18 непоганою була за Полякова, але це теж давною 9 ніколи не була сильною, ще й була російською.