Железная тетя• 18 февраля 2015
Скільки коштує?
Скажіть скільки буде коштувати якщо ви раз в тиждень будете:
1) обновляти оголошення по списку(список є, по списку також все зареєстровано), при можливості добавляти нові дошки.
2) В однокласниках добавляти в групі нових друзів (там деколи бгато позволяє додати а деколи не позволяє взагалі)
3) вконтактах добавляти друзів на сторінку
4) вконтактах і в однокласниках на дошках оголошень розміщати рекламу сторінки .
Це робити систематично, кожного дня я думаю немає потреби з досками бавитись, раз в 5-7 днів обновити. однокласники контакти щодня крім вихідних
Ця робота на постійній основі.
Железная тетя
• 18 февраля 2015
Ніхто не готовий патити багато, тому хочу щоб дівчата написали на скільки вони оцінюють свою роботу, а я виберу варіант який найбільше мені підходить.
мені здається, вам в назві треба було більше натякнути , що ви пропонуєте роботу. І при чому для мам, яких тут дуже багато - чудовий підробіток на дому. Тут деколи кидають пропозиції з мізерною оплатою, а дівчата в чергу стають, щоб хоч шось заробити.
Тоді б вам було з чого вибрати