УлыбАчка• 20 февраля 2015

Тактичні протиосколкові окуляри

Дівчата, можливо, хтось зіштовхувався, можливо, волонтери! І подруги чоловіка забрали - сьогодні дізналася , що вона збирається йому придбати тактичні окуляри. В нас в місті знайшла за 600 грн. Я їй запропонувала в неті пошукати, але тут вибір великий - є й за 70 грн, не б.у., є за 600-800 б.у. Суть питання - поділіться ссилочками на ДІЙСНО ЯКІСНІ, і , можливо, де дешевше, де якась знижка можлива! Дякую.
anna_polo• 20 февраля 2015
Спробуйте звя´язатися ось з цією дівчиною, вона волонтер, багато чого закуповує для наших військових. Я думаю, що вона зможе вас зорієнтувати https://www.kidstaff.com.ua/user-57621.html

Lyovushka• 20 февраля 2015
я тут покупала. удобство в том, что можно менять линзы. очень дорогие смысла брать нет - в военных условиях они ведут себя примерно одинаково. муж доволен. можете поискать без линз - они будут дешевле.
Lyovushka• 20 февраля 2015
http://dnepropetrovsk.dnp.olx.ua/obyavlenie/taktic... - здесь покупала
автор УлыбАчка • 20 февраля 2015
Ответ дляanna_polo
величезне Вам дякую! буду дізнаватись!
автор УлыбАчка • 20 февраля 2015
Ответ дляLyovushka
дякую Вам !!! я теж на такі дивилася, але сумнівалася, чи якісні! зараз скину їх їй!
автор УлыбАчка • 20 февраля 2015
Ответ дляLyovushka
у нас ще виникло питання - навіщо там змінні лінзи, якщо вони не б’ються?
Lyovushka• 20 февраля 2015
Ответ дляУлыбАчка
вони для різних цілей))) для різного освітлення і т.ін. чоловік користувався активно жовтою й білою. затемненою влітку або на сонці зазвичай користуються. ще я шукаю десь були прості окуляри - як сонячні. теж балістичні. знайду кину посилання
автор УлыбАчка • 20 февраля 2015
Ответ дляLyovushka
ага, тобто вони не для захисту очей від якихось осколків, вибухів? просто, мені здається, вона щось таке хотіла. хоча, ще й не відомо, чи потрібні....
Карамелька• 20 февраля 2015
Ответ дляУлыбАчка
це армійські. а є ще балістичні - для пневматики. ці зручні так як хлопці працюют не в стерільних умовах тиру, а на війні. Чоловік задоволений (артилерист). ось знайшла схожі на ті, що для літа купувала http://kiev.ko.olx.ua/obyavlenie/zaschitnye-ochki-.... вони звісно легші, але площа захисту менша

автор УлыбАчка • 20 февраля 2015
ще поправочка - він в окулярах. тобто окуляри потрібно одягати на окуляри??
автор УлыбАчка • 20 февраля 2015
Ответ дляКарамелька
дякую!!