Матрёна• 04 марта 2015

Субсидия.

Можно ли подавать на субсидию, если человек не работает и не стоит в Центре занятости? Раньше точно нельзя было, а теперь по новым правилам вроде можно? Или не так поняла? Кто-то знает? Спасибо)
Дама с собачкой• 04 марта 2015
нові правила ще не наступили. Чекайте розсилки зі свого Жека.

Карта мордвы• 04 марта 2015
подавать всегда можно)
сектантка• 04 марта 2015
Ответ дляКарта мордвы
подавать всегда можно)
правильно и не ждать
автор Матрёна • 04 марта 2015
Ответ дляДама с собачкой
А коли вони планують ці правила ввести? Щоб не пропустити випадково, тому що с ЖЕКу наврядчи прийде розсилка, вони взагалі нічого не роблять і не носять)
Карта мордвы• 04 марта 2015
а если серьезно, может мы о разных вещах, но я в декабре оформляла субсидию (по компенсации на оплату коммунальных) так я официально работаю - зп минималка. семье, тоторая не работает официально (друзья наши) - отказали.
Карта мордвы• 04 марта 2015
Ответ длясектантка
правильно и не ждать
угу
автор Матрёна • 04 марта 2015
Ответ дляКарта мордвы
И сколько получается субсидия, хоть примерно, в месяц? Есть смысл подавать?

Дама с собачкой• 04 марта 2015
з 1 травня, надсилають в квітні.

до 1 травня можна подавати лише якщо працездатні працюють чи в ЦЗ стоять, а з 1.05 будуть нараховувати навіть домогосподаркам. Але там прикольчик такий - ти доки подаєш, поки вони тобі їх перевіряють тобі одразу йде субсидія, але якщо після перевірки виявиться, що тобі субсидія не передбачена, то ти маєш повернути в 2 рази більше, аніж ти отримав субсидії за цей час.
Це як раз до того посту, що треба подавати в будь-якому випадку
Карта мордвы• 04 марта 2015
Ответ дляМатрёна
прописано 2е, платим 50%. - нам выгодно.
автор Матрёна • 04 марта 2015
Ответ дляКарта мордвы
Ясно) спасибо)
Дую ветер• 04 марта 2015
Ответ дляДама с собачкой
з 1 травня, надсилають в квітні.

не поняла про домохозяек?
автор Матрёна • 04 марта 2015
Ответ дляДама с собачкой
з 1 травня, надсилають в квітні.

ого) на рахунок цих перевірок не знала( завжди щось придумають, щоб не дати ту субсидію.
Дама с собачкой• 04 марта 2015
Ответ дляДую ветер
не поняла про домохозяек?
з 1.05 будуть мати право на субсидію по комуналці навіть ті сім’ї, де є працездатні непрацюючі особи і що не стоять в ЦЗ
Дама с собачкой• 04 марта 2015
Ответ дляМатрёна
ні, вони дадуть, просто потім в2 рази більше заберуть, якщо подають доки просто так, щоб голову поморочити.
Дую ветер• 04 марта 2015
Ответ дляДама с собачкой
ну ясно теперь.
Карта мордвы• 04 марта 2015
Ответ дляДама с собачкой
з 1 травня, надсилають в квітні.

так і зараз мені здається, щоб подати заявку треба ж правдиву інформацію вказувати, а вони вже вирішують чи надати тобі цю грошову компенсацію (субсидію). а якщо все чесно вказати, то нічого ж не винен будеш) - так?
Дую ветер• 04 марта 2015
Ответ дляКарта мордвы
ну а если мы живем в доме но не прописаны!?
Дама с собачкой• 04 марта 2015
Ответ дляКарта мордвы
зараз зовсім інші доки треба приносити, там їх і перевіряти толком не треба, тому одразу видно, дають тобі субсидію чи ні, а в травні буде не довідка про доходи, а просто заповнюєш анкетку, а вони потім вже по ІНН перевіряють все. Мабуть, у них з’явилася єдина база.
Фокус-Покус• 04 марта 2015
Ответ дляКарта мордвы
а не подскажете, какой должен быть доход на человека, чтобы была положена субсидия?

Карта мордвы• 04 марта 2015
http://legalans.com/articles/news/5177-z-1-lipnya-...
вот здесь описано
Фокус-Покус• 04 марта 2015
Ответ дляКарта мордвы
вот здесь описано
спасибо!