Щас ухожу• 05 марта 2015
Що приготувати з замороженої жовтої спаржевої квасолі (шпарагівка, лопаткИ)?
Дівчатка, наморозила влітку багато такої квасолі (у нас її називають лопаткИ), робила супи (прості і підбивані), моїм вже приїлися. Які ви ще страви з неї готуєте?
Щас ухожу
• 05 марта 2015
Ответ дляEllo
я ее отвариваю немного и на сковороде с яйцом жарю, вкусно.
В мене вже відварена, спробую, дякую!!!
Звоночек• 05 марта 2015
лук , морковка и тушите на сковороде, можно добавить томатную пасту или сметану)
Щас ухожу
• 05 марта 2015
Дякую, дівчатка! А на гарнір щось робите чи подаєте як основну страву?
Щас ухожу
• 05 марта 2015
Ответ дляSurReal
Я роблю як основну, до квасолі, як на мене, важко якийсь гарнір ще робити - з м’ясом, дути, даруйте, буде, з картоплею чи макаронами - занадто важке на шлунок
Дякую! Та вона і без м´яса, перепрошую, дує, у кого шлунок вразливий, у нас, дякувати Богу, суп з м´ясом та цією квасолею не викликає такої реакції=)
мої суп зі шпарагівкою не їдять(((, а от підсмажену залюбки, ми її багато садимо, але і з’їдається вся практично до березня.
ще непогано шпарагівку консервувати - відварити до напівготовності, маринад і спеції робите, які любите (в мене як на огірки по-польськи), тільки стрелилізувати довше - хвилин 25-30
я на цей рік ще купила сорт Вігна, там стручки до метра, ну так обіцяють. є сидун, є тичкова. Спробую, що виросте)))
Котенок аки рысь• 05 марта 2015
Зваріть, злийте всю воду
і туди багато смаженої цибулі
і видавіть часника свіжого 3-4 зубчики.
Через 5 хв можна їсти як гарнір або основну страву
Ще роблю салат
помідорки черрі
лопатки
синя цибуля кільцями
картопля відварена кубиками (як на олів´є)
оливкова олія
і туди багато смаженої цибулі
і видавіть часника свіжого 3-4 зубчики.
Ще роблю салат
помідорки черрі
лопатки
синя цибуля кільцями
оливкова олія
Щас ухожу
• 05 марта 2015
Ответ дляSurReal
Дякую, ми теж консервуємо, як напівфабрикат на суп. Що, і підбиваний не їдять? Ми садимо звичайну, і пішу, і тичкову, про метрову боюся навіть думати - куди ж я її діватиму=)))
Щас ухожу
• 05 марта 2015
Ответ дляКотенок аки рысь
Зваріть, злийте всю воду
і туди багато смаженої цибулі
і видавіть часника свіжого 3-4 зубчики.
Ще роблю салат
помідорки черрі
лопатки
синя цибуля кільцями
оливкова олія
і туди багато смаженої цибулі
і видавіть часника свіжого 3-4 зубчики.
Ще роблю салат
помідорки черрі
лопатки
синя цибуля кільцями
оливкова олія
Дякую красно, спробую!